Olomouc B – Kroměříž 2:0 (kon.) | Líšeň – Uničov 1:1 (kon.) | Vyškov – Petřkovice 3:1 (kon.)
Blansko – Hlučín 1:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
2:0 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 06.08.2016, 10:15 • Andrův stadion č .2 • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Skončila druhá půle, která se nesla v dominanci olomouckého týmu. Ten se do už dost „děravé“ defenzívy Kroměříže dostával bez větších potíží. Sigma se ale stejně jako v první půli nemohla dlouho prosadit, až střídající Marek Schmidt dal zbytku poločasu jasný směr. Hanácká Slávia se poté už nedokázala prosazovat a Sigma ve zbytku poločasu jasně dominovala. Do MSFL tak vstoupili lépe domácí, kteří ukázali, že i s velmi mladými hráči se dá hrát pohledný fotbal. Pro dnešek je to ode mě vše, přeji hezký zbytek dne. (12:25:56)

90+2

90+2
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ADAM ŠEVČÍK se v posledních sekundách hry prosazuje a posílá míč do odkryté brány, kterou se snažil Šustr vykrýt, ale svou chybou vybídl olomouckého útočníka k lehkému skórování. Okamžitě po vstřelené brance odpískává rozhodčí konec zápasu.

90+1
    Kroměříž se ještě snaží o srovnání, ale zatím se nedokáže dostat přes půlící čáru.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad standartní hrací čas.

89
    Olomoučtí naposledy střídají. Místo Ondřeje Seiberta přišel do hry Michal Surzyn.

89
    Schmidt si připsal málem druhou branku, ale do vlastní sítě. Centr do vápna totiž nebezpečně odhlavičkoval vedle levé tyče Reichlovy branky. Hosté budou kopat roh.

88
    Ševčík poslal při rychlé kombinaci míč naslepo mezi dva stopery hostů, zde ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl.

86
    Reichl si musel při dvou rozích po sobě pomoci vlastní aktivitou. Při prvním míč vyrazil konečky prstů na další roh, v následném rohu mu sice míč z rukavic vypadl, ale Steiner mu ve vápně zásadně nazatopil.

84
    Kroměříž hraje dozadu v posledních minutách dost lehkovážně, olomoučtí stopeři procházejí do vápna bez větších problémů. Jejich snažení ale chybí přesnost při zakončení.

83
    Buchvaldek dokonale rozložil kroměřížskou defenzívu, ale se střelou moc otálel. Svou příležitost tak využil stoper hostů hostů, který neskutečně nohou odpálil míč směřující do prázdné b rány.

81
    A Sigma se už radovala z další branky. Richtr sice dokázal bez problému dorazit míč do prázdné, akci ale předcházel útočný faul, tudíž branka neplatí.

77
    Kroměříž po inksované brance střídá, na pozici Davida Pavelky přišel Jan Hromek.

76
    MAREK SCHMIDT svou střelu zpoza vápna na vzdálenější tyč dokázal dostat do sítě přes několik bránících hráčů. Míč dostal podle všeho i nepatrnou rotaci díky teči, tudíž byl golman Šustr bezmocný.

75
    Ze hřiště odchází druhý hráč olomoucké základní sestavy. Jana Štěrbu vystřídal Jan Kotouč.

75
    Steinerova střela přes hradbu těl domácích stoperů neprošla a míč se vrací na polovinu hostů.

74
    Po Hladíkově aktivitě u vápna se kopal roh, ale ten žádnou šanci nepřinesl.

73
    Ševčík se ve velké šanci promáchl a nedává tak ani svou další obrovskou příležitost.