Den Haag – GA Eagles 3:0 (kon.) | Twente – Excelsior 1:2 (kon.) | Utrecht – Eindhoven 1:2 (kon.)
Willem II – Arnhem 1:4 (kon.)
Willem II Tilburg
1:4 (0:4)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 06.08.2016, 20:45 • Koning Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie • 1. kolo

Je tu konec zápasu 1. kola nizozemské Eredivisie mezi domácím Tilburgem a hostujícím Arnhemem. Hosté o své výhře rozhodli v prvním poločase, kdy v rozmezí mezi 21. a 39. minutou vstřelili do sítě Tilburgu čtyři góly. Domácí sice po přestávce dokázali rychle snížit na 1:4, to bylo ale z jejich strany vše a hosté si výsledek zkušeně pohlídali. (22:35:58)

90+3

90+3
    Hosté v závěru hodně zkušeně drží balon a soupeři již nic nedovolují.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

89
    Po následném rohovém kopu zahrál ve vlastním vápně rukou van der Werff, pokutový kop se ale nepíská.
    88. Hlavičku Heerkense gólman Room vyrazil

88
    Gól na 2:4 měl nyní po centru z pravé strany na hlavě Heerkens, jenže jeho gólovou hlavičku bravurním zákrokem vyrazil nad bránu gólman Room.

87
    Již z méně výhodné pozice kopal přímý kop nyní Baker, jeho střela ze značné dálky skončila mimo.

85
    Hosté měli nyní možnost kopat přímý kop z velmi zajímavé pozice, míč do brankového prostotu nasměrovat ale nedokázali.

83
    Fanoušci začínají pomalu opouštět stadion. Dnešní zápas skončí vítězstvím hostů, o tom již není žádných pochyb.

81
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Mitchell van Bergen, přichází Aršak Korjan.

80
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Bruno Andrade, přichází Asumah Abubakar-Ankra.

77
    Tempo hry není teď již nijak závratné a oba celky po očku sledují časomíru. Konec zápasu se neúprosně blíží a vzhledem k výsledku se již o mnoho nehraje.

75
    Máme před sebou závěrečnou čtvrthodinku dnešního zápasu. Hosté nyní hodně drží balon a soupeři ho nepůjčují.

73
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Kosuke Ota, přichází Arnold Kruiswijk.

72
    V posledních minutách se hra opět přesunula do středu pole a na další zajímavější akci na jedné nebo druhé straně zatím čekáme.

70
    Ještě před druhým rohem dostal za lehké zdržování hry žlutou kartu hostující Baker.

70
    Hosté nakonec kopali rohové kopy dva. Nejprve z pravé strany a hned poté i z levé strany. Nic to ale nepřineslo a domácí se ubránili.

69
    Na pravé straně měl hodně prostoru van Bergen, po jeho zblokovaném centu bude následovat roh.