Žižkov – Táborsko 1:1 (kon.) | Znojmo – Ostrava 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Pardubice 3:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
Neděle 07.08.2016, 10:15 • Seifertova ulice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešní utkání vše, přeji krásný zbytek neděle a u fotbalu zase někdy nashledanou! (12:05:57)

Je konec. Viktoria Žižkov se s Táborskem rozchází smírně, což je zasloužený výsledek. Oba týmy měly několik šancí, ale nakonec padly branky jen dvě. V šesté minutě skóroval Elvist Ciku, kterého o deset minut na to napodobil na druhé straně Zdeněk Volek.

90+3

90+2
    Nic nebylo z dlouhého autu do vápna ani následného protiútoku Jakub Trýzny. Následuje ještě vhazování ve středu travnaté plochy.

90+1
    Na polovině Viktorky se dohrává druhý poločas. Rozhodčí se rozhodl nastavit tento poločas o dvě minutky.

90
    Obléhání Viktorky nemohl vystát Jakub Trýzna, jenž střelu z dvaceti metrů neskutečně protáhl brankáře Tomu! Následně neuspěl ve vzduchu ani Václav Klán.

88
    Následoval přímý kop z pravé strany, který rozehrával Pavel Hašek. Tomu se ale povedlo najít jen hlavu bránícího hráče.

87
    Tak to byla zajímavá akce Tomáše Dočekala! Ten unikl po levé straně a následně posílal do branky střílený centr, který musel Michal Toma vyrážet nad branku!

86
    Ta byla ovšem ukončena dříve, než se něco stalo. Benjamin Traore si ve vzduchu počínal nedovoleně, a tak následuje útok Viktorky.

85
    Marek Opluštil na levé straně zastavil pronikajícího Elvista Cikua, inkasuje žlutou kartu a hosté budou mít k dispozici standardní situaci.

85
    Vše bylo zakončeno zajímavou střelou Lukáše Landovského z nějakých pětadvaceti metrů. Jeho pokus ovšem branku pouze přestřelil.

84
    Táborsko kombinuje na vlastní polovině a snaží se vymyslet nějakou akci, která by jim vrátila vedení. Uvidíme, jestli se jim to povede.

82
    Přímý kop ovšem nebyl zakončen něčím, co by mohlo změnit skóre. Deset minut před koncem je tedy stav stále vyrovnaný.

81
    Pronikající Jakub Trýzna byl faulován na pravé straně. Elvist Ciku za tento zákrok inkasuje žlutou kartu. Standardka pro domácí.

80
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jiří Krystan, přichází Jakub Trýzna.

79
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martin Kučera, přichází Lukáš Kalvach.

78
    Hosté kombinovali na útočné polovině, kde se jim ale nepovedlo nic vymyslet. Mezitím na hřišti leží jeden z hráčů Viktorie Žižkov.

76
    Tak to byl zmatek! Po rohovém kopu se míč dostal do vápna, kde bylo k vidění několik střeleckých pokusů, ale ani jeden nakonec neohrozil branku! Skvěle zakročili bránící hráči Táborska.

75
    Akce domácího celku po levé straně byla zakončena centrem Vojtěcha Geberta do vápna, kde ale skvěle zakročil Ivan Ciferský.