Plzeň – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 1:1 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)

90+4
    Pilíkův centr vyrazil na roh Diviš. Hruška zůstává ve vápně soupeře.

90+4
    Standardka pro domácí. Do vápna Boleslavi jde i gólman Hruška!

90+3
    Do brejku šel Mebrahtu, který chtěl přízemní přihrávkou vyslat do zakončení Kalabišku. Jenže pas byl nepovedený a domácí se ubránili.

90+3
    Domácí mají necelé dvě minuty na to, aby srovnali. Zatím se ale hraje na jejich polovině a Diviš tak může být v klidu.

90+1
    Útočného faulu se nyní dopustil na hranici vápna soupeře Mahmutovič, což je samozřejmě pro Příbram značná komplikace.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Hosté velmi zkušeně snad minutu drželi balon na polovině Příbrami. Domácím se čas na vyrovnání rychle krátí.

88
    Domácí se pokoušejí o závěrečný nápor a zasahovat nyní musel gólman Diviš.

88
    Kousek za vápnem se hezky uvolnil Pilík, jeho pokus o zakončení byl ale zblokovaný.

87
    Další útočná akce hostů skončila ofsajdem, ve kterém byl Magera.
    86. Střela Divíška skončila mimo

86
    Po rohovém kopu se balon odrazil k Divíškovi, jehož rána se ale mezi tři tyče nevešla.

86
    Kúdela samozřejmě kvůli ošetření nemůže zpět na trávník a hosté se brání v deseti.

85
    Po hlavičkovém souboji ve středu pole zůstal na trávníku ležet hostující stoper Kúdela. Domácí pokračovali ve hře a proti oslabenému soupeři vybojovali rohový kop.