Plzeň – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 1:1 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Teplice – Sparta 0:0 (kon.)
FK Teplice
0:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Neděle 07.08.2016, 19:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • ePojisteni.cz liga • 2. kolo

Branku jsme neviděli, ale i přesto sehráli fotbalisté Teplic a Sparty velmi pohledný a kvalitní fotbal! V prvním poločase byla lepší Sparta, ale paradoxně domácí Teplice z kopačky Romana Potočného trefily břevno. Ve druhé půli pak měly navrch Teplice, ale i Sparta trefila tyčku zásluhou Zahustela. Nakonec kvitujeme zaslouženou remízu! (20:52:44)

90+2

90+2
    Hora ještě centroval před branku na Vaněčka, ten ale míč nestihl!

90
    Nad rámec řádné hrací doby se ještě bude hrát dvě minuty!

89
    Teplice ale nyní drží míč na útočné polovině hřiště.

88
    V závěrečných minutách má navrch Sparta a domácí brání remízový stav.

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází David Vaněček.

86
    Lukáš Juliš z hranice vápna mířil nad branku!

85
    Dočkal nyní málem našel Costu před brankou. Sparta utahuje šrouby.

84
    Žlutou kartu dostává Admir Ljevakovič (FK Teplice).

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Patrik Dressler.
    81. Zahustel po Costově centru trefil tyč.

81
    Costa je silný v osobních soubojích a nyní našel na druhé tyči Zahustela, jenž skluzem poslal míč do tyče!

80
    Sparta dlouze kombinuje ve středu hřiště.
    78. Holzerovi první gól ve sparťanském dresu sebral dobrým zákrokem Grigar.

78
    Dosud největší šance Sparty! Costa našel na hranici vápna Holzera a s jeho střelou si musel dělat potíže Grigar. Následuje roh.

77
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Petr Kodeš.