Mladá Boleslav – Příbram 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:1 (kon.) | Brno – Karviná 1:5 (kon.)
Dukla Praha – Třinec 4:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 07.08.2016, 11:00 • Střelecký ostrov • Juniorská liga • 2. kolo

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (12:50:42)

90

88
    Král zahrál rukou, balon pro Dynamo.

86
    Kocourek v dobré pozici netrefil míč správně, domácí brankář nemusel zasahovat.

84
    Z otočky se mohl trefit Holík, jenže trefil vyběhnutého Rotbauera!

83
    Zoubek na hranici vápna nepřesně přihrál a zkazil tak nadějnou šanci svého týmu.

82
    Do konce utkání zbývá osm minut a vypadá to, že se oba týmy rozejdou smírně. Nutno podotknout, že remíza by dnes byla zasloužená.

81
    Holík nestihl míč na hrací ploše, odkopávat od branky bude Rotbauer.

79
    Centr z pravé strany nedokázal za Řehákova záda usměrnit Patrik Švantner!

78
    Za vápnem to zkusil Zoubek, Rotbauer si s potížemi poradil.

76
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Badocha, přichází Gilian.

74
    Jihočechům se nedaří vymanit se z tlaku Slavie, Křiváček raději dvakrát odkopl míč.

73
    V obrovské šanci vychytal Veselého Rotbauer!

72
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Bálek, přichází Krejčí.

70
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Antwi, přichází Vávra.

68
    Žlutou kartu dostává Frnoch (SK Dynamo Č. Budějovice).

66
    Nepřesnosti na obou stranách, míč skončil u Rotbauera. Nyní vidíme hlušší pasáž jinak záživného zápasu.

64
    Vaněk svůj centr přetáhl, takže na něj skákající Fišer nedoskočil.

62
    Zoubek se dostal ke hlavičce, ale nedokázal zamířit přesně.

61
    Z nepřehledné situace urvali slávisté rohový kop.

60
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Prošek, přichází Zoubek.

58
    Pražané nadále kombinují na polovině soupeře, Kodr nepřesně rozehrál.

56
    Ve druhé půli zatím jasně dominuje Slavie, Jihočeši se hledají.

54
    Střet Veselého s Křiváčkem vyhodnotil sudí jako faul hostujícího hráče.

53
    Nepřesný balon od Alexe Krále doputoval pouze ke Škodovi, který může rozehrát.

52
    Levačkou to zkusil Vaněk, Řehák si s jeho pokusem dokázala poradit.

51
    Faul na polovině hřiště, míč pro černobílé.

50
    Slavia právě vstřelila branku!
    Z rychlého protiútoku Slavie srovnává. Míč se před prázdnou branku odrazil k ONDŘEJI KOCOURKOVI, který už měl lehkou úlohu.

48
    O první zakončení ve druhém poločasu se zasloužil Václav Prošek, Rotbauer si s jeho střelou poradil.

46

Druhý poločas začne přibližně v 12:03.

45

43
    Z přímáku sešívání nic nevytěžili, naopak dopředu mohli jít domácí. Řezáč ale našel Bálka v ofsajdu.

41
    Vaněk zatáhl za záchrannou brzdu těsně před vápnem, přímý kop pro pro Slavii.

39
    Lukáš Bálek nedokázal najít své spoluhráče, tudíž z nadějné akce sešlo.

37
    Faul na polovině hřiště, rozehrává Jakub Křiváček.

35
    Slavie mohla okamžitě srovnat, ale Badocha mířil nad.

33
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    KRYŠTOF KADLEC se po třech minutách na hřišti prosazuje! Centr Lukáše Bálka sice napoprvé netrefil, napodruhé už brankáře Řeháka překonal.

32
    Druhý rohový kop Slavie nepřinesl nic zajímavého.

30
    Tomášek nemůže pokračovat, na jeho místo přišel Kryštof Kadlec.

28
    Na polovině hřiště zůstal ležet domácí kapitán Tomášek a nevypadá to s ním moc dobře.

26
    Vaňkův centr se stočil do rukavic Řeháka.

24
    Z dálky to zkusil Antwi, ovšem neměla vůbec seřízená mířidla.

22
    Postupný útok po pravé straně Slavii nevyšel, přesto mají možnost alespoň vhazovat.

20
    Slavie rozehrává od své branky, v úvodních dvaceti minutách mají celkem jasně navrch domácí fotbalisté.

18
    Rychlý brejk po neúspěšném rohu domácích vedl Prošek, technickou střelou těsně minul pravou tyč.

17
    Vaněk nadýchaným centrem nikoho nenašel, slávistická obrana odhlavičkovala.

16
    Roh pro Dynamo vybojoval Bálek.

15
    Nedorozumění v obraně Dynama zůstala nepotrestána, přesto musí trenér Skála pořádně zvýšit hlas.

14
    Holík se nedostal před Škodu a fauloval. Rozehrávat bude českobudějovický brankář.

12
    Kvalitní střelu Holíka za vápnem vyrazil Rotbauer na roh.

12
    Přihrávku Antwiho nepropustil Havel za sebe, sešívaní vhazují.

10
    Slávistická akce po levé straně dopadla neslavně, hosté nevybojovali ani svůj první rohový kop.

8
    Libor Holík u postranní čáry dobře zapracoval a míč je v držení hostů.

6
    Škoda vydoloval z minima maximum, roh pro Dynamo.

5
    Havel z první poslal nepřesný balon na Vaňka. Aut pro Pražany.

4
    Hezká akce Dynama neskončila brankou! Patrik Švantner dostal skvělý míč za obranu, poslal balon před bránu, kde Filip Vaněk svou slabší nohou nedokázal pořádně zakončit.

3
    Centr Filipa Vaňka z levé strany dvakrát nenašel žádného ze spoluhráčů.

2
    Člen širšího kádru A-týmu Marek Kodr na poslední chvíli odkopl míč před unikajícím Švantnerem. Důležitý obranný zákrok.

1
    Hric dobře vystoupil z obrany a zastavil rozjíždějící se útok Slavie.

1

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Řezáč, Hric, Havel, Vaněk – Bálek, Frnoch, Křiváček, Tomášek, Škoda – Švantner. Trenér: Skála.
    Náhradníci: Luksch – Kadlec, Collin, Fišer, Kadlec, Krejčí, Blažek.

SK Slavia Praha: Řehák – Broukal, Broukal, Veselý, Badocha, Kocourek, Antwi, Pelyak, Král, Prošek, Holík, Kodr. Trenér: Řehák.
    Náhradníci: Lisa – Schulz, Zoubek, Vávra, Vavrouš, Gilian, Žárský.

Rozhodčí: Matějček – Flimmel, Koval.

SK Slavia

To Pražané v úvodním kole Juniorské ligy bodovali naplno. Na domácím hřišti potvrdili roli favorita a porazili Brno 2:0 díky brankám Veselého a Badocha. I ve druhém zápase sázkové kanceláře favorizují sešívané, ovšem na jihu Čech to jistě nebudou mít lehké.

SK Dynamo

Jihočeští mladíci v úvodním kole na hřišti Příbrami bojovali, ale na body to nestačilo. O jedinou branku černobílých se postaral Michal Řezáč a je velmi pravděpodobné, že pilíře pravé lajny uvidíme i v nedělním střetnutí, jelikož při zápase mužů v Třinci zůstal pouze na lavičce. Možný je i start nové posily Jiřího Bederky z Hradce Králové, který taktéž zůstal v Třinci jenom mezi náhradníky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.