J. Korea – Švédsko 28:31 (kon.) | Francie – Rusko 25:26 (kon.) | Španělsko – Norsko 24:27 (kon.)

Statistiky

Střelkyně Španělsko: Cabralová 5, Mangueová 4, Aguilarová 3, Chavezová 3, Martinová 3, Albertová 2, Peňaová 2, Pinedová 1, Egozkueová 1.

Střelkyně Norsko: Kristiansenová 7, Morková 5, Oftedalová 4, Lokeová 4, Herremová 3, Alstadová 1, Frafjordová 1, Kurtovicová 1, Solbergová 1.

Sedmičky: 5/7 : 3/3

Vyloučení: 3:7 (21:25:37)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Je konec a na palubovce propuká norská radost. Není se co divit, tohle je pro tým velice důležitá výhra, kterou Norky potřebovaly. Takhle mají po dvou zápasech dva body, stejně jako jejich dnešní soupeřky. Výhra to byla zasloužená, zejména ve druhé půli předvedlo Norsko útočnou smršť, na kterou Španělsko marně hledalo odpověď. Konečný výsledek utkání je 24:27.

Konec zápasu. (24:27)

60
    Musely střílet a Zoqbiová si připsala asi poslední zákrok utkání. (24:27)

60
    Faul na devítce Španělska, tohle už Norky asi dohrají. (24:27)

60
    Cabralová ještě snižuje po rychlé sólové akci, jenže na zvrat už bude asi pozdě. (24:27)

59
    A trenér Norska Thorir Hergeirsson dostal navíc žlutou kartu. (24:27)

59
    Frafjordová dostává dvě minuty a jelikož je to její třetí trest, pro dnešní večer končí. (23:27)

59
    Už zase o čtyři, Aguilarová se procpala na střed a i přes faul skórovala. (23:27)

58
    V oslabení ovšem dává týmu jistotu Oftedalová. Je to o pět. (22:27)

58
    Navíc je tu přesilovka pro Španělsko, dvě minuty dostala Alstadová. (22:26)

58
    I tady se už signalizovala pasivita, ale Aguilarová si poradila a snížila. (22:26)

57
    Byla to zbrklá střela, která skončila mimo, Španělsko může jít do protiakce. (21:26)