Katar – Francie 20:35 (kon.) | Německo – Polsko 32:29 (kon.) | Tunisko – Dánsko 23:31 (kon.)
Brazílie – Slovinsko 28:31 (kon.)
Katar
20:35 (13:16)
Francie
Úterý 09.08.2016, 14:30 • Future Arena • Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

Francie v dnešním zápase potvrdila svou extra-třídu a po výborném výkonu ve druhém poločase si připisuje další vítězství!

První poločas nabídl poměrně vyrovnanou bitvu, ve které Francie dokázala svému soupeři uniknout pouze na rozdíl čtyř branek. Kataru se však vůbec nepovedl vstup do druhého poločasu, Francie se rozjela a střílela jednu branku za druhou! Skóre druhého poločasu 7-19 mluví za vše!

Francie tak v souboji s úřadujícími mistry světa potvrdila svou kvalitu a ukázala, že i letos míří na nejvyšší příčku!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou! (15:58:52)

Konec zápasu. (20:35)
    60
    Tak, ještě jedna branka přichází! Adrien Dipanda si udělal ve středu hřiště hodně prostoru a dokázal poslat míč přesně k tyči. (20:35)
    59
    Další branku francouzské reprezentace přidal Grebille střelou z pravé strany! (20:34)
    59
    Megdich dostal k dispozici 7m hod, který úspěšně proměnil. (20:33)
    58
    Katar v samotném závěru utkání zaznamenal svou šestou branku ve druhém poločase, což je opravdu hodně málo. Skóroval Bagarić. (19:33)
    57
    Na hřiště se dostal také Adrien Dipanda, který dostal hodně prostoru od katarské obrany a překonal Stojanoviće. (18:33)
    56
    O rychlou odpověď se postaral na druhé straně Narcisse! (18:32)
    56
    Tentokrát se dočkal i Katar, neboť se trefil Fernandez, pro kterého to byla první branka v zápase. (18:31)

55
    Luc Abalo se dostal do samostatného úniku, avšak další branku Francie nepřidal, neboť jeho střelu zastavila tyč. (17:31)
    54
    Francie si závěr zápasu užívá a baví diváky! Teď předvedla francouzská reprezentace ve středu krásnou kombinaci, na jejímž konci byla přesná střely Luky Karabatiće. (17:31)
    53
    Kentin Mahe dostal na levé křídlo povedenou přihrávku od Narcisse a přesnou střelou mířenou na vzdálenější tyč zaznamenal třicátou branku svého týmu. (17:30)

53
    Zarko Marković vystřelil ze středu hřiště, avšak jeho ránu dokázal Gerard vyrazit! (17:29)

52
    Francie si zatím vede v oslabení velmi dobře. Individuální akci předvedl na útočné polovině Grebille, který však svůj průnik gólem nezakočnil. (17:29)

51
    První vyloučení ve druhém poločase! Fabregas nedovoleně bránil ve středu hřiště Markoviće a dostává dvouminutový trest. (17:29)

50
    Thierry Omeyer se teď dočkal při střídání obrovského potlesku velmi slušně zaplněné Future Arény! (17:29)

50
    Na druhé straně se pokoušel o snížení Zarko Marković, avšak kanonýra Kataru vychytal fantástický Omeyer! (17:29)
    49
    Dipanda našel na pravém křídle volného Abala, který přidává svou sedmou branku v tomto zápase (pátou ve druhém poločase)! (17:29)

48
    Až Teď se konečně prosadil také Katar. Úvodní rána Ameena Zakkara byla nejdříve zblokovaná, druhý pokus už byl úspěšný. (17:28)

Jan Havlovic

Katar: Sarić, Stojanović – Marković, Mabrouk, Bagarić, Roine, Capote, Murad, Memisević, Alrayes, Megdich, Fernandéz, Mallash, Zakkar – Trenér: Valero Rivera
    Francie: Gerard, Omeyer – Narcisse, N.Karabatić, Mahe, Grebille, N´Guessan, Abalo, Sorhaindo, Guigou, L. Karabatić, Fabregas, Dipanda, Porte – Trenér: Claude Onesta

Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný