Argentina – Nizozemsko 18:26 (kon.) | Angola – Č. Hora 27:25 (kon.)
Nizozemsko
Úterý 09.08.2016, 00:50Olympijské hry - ženy • Skupina B
Sledujte:

Díky za pozornost a mějte se fajn. (02:23:15)

Nejlepšími střelkyněmi zápasu byli Van den Heijdenová a Smeetsová, které daly shodně po čtyřech gólech. Na druhé straně se Mendozová prosadila třikrát.

Zápas se lámal zejména ve druhé polovině druhého poločasu, kdy Westerová doslova zavřela bránu a Argentinky za posledních sedmnáct minut hry daly jen jeden gól.

Je tady konec zápasu, který Holanďanky ovládly poměrem 26:18 a mají na svém kontě první výhru na turnaji.

Konec zápasu. (18:26)

60
    Mendozová opět jen nechala vyniknout Westerovou. (18:26)

60
    Argentinky dohrávají zápas na útočné polovině. (18:26)

60
    Ještě jeden dvouminutový trest pro Malesteinovou. (18:26)

59
    Na druhé straně zakončila Smeetsová brejk jen do břevna. (18:26)

58
    Westerová kryla další pokus ze spojky. (18:26)

58
    Za posledních patnáct minut hry skórovala Argentina jen jednou. To je pochopitelně na úspěch v takovém zápase velmi malý předpoklad. (18:26)

58
    Malesteinová opět z křídla navyšuje náskok Holandska. Je tu ještě jeden oddechový čas. (18:26)

57
    Na druhé straně skončil pěkný průnik Menaové jen ranou do tyče. (18:25)

57
    Po úspěšném zákroku Westerové přišel rychlý výhoz míče na Malesteinovou a přesné zakončení! (18:25)

56
    Jihoameričanky jsou již kompletní. (18:24)

56
    Brochová na pivotu přešlápla, ale čas utíká Argentině velmi rychle. (18:24)

55
    Nádherná akce Argentiny gólem neskočila. Náskok Harové do brankoviště byl zakončený střelou vedle. (18:24)