Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Motor ČB – Anyang Halla 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.) | SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Opava – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (1:0 po s.n.) | David Servis – Tábor 3:0 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Lausanne – Sparta 2:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Úterý 09.08.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Přípravné zápasy

To je nyní od mě vše a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (19:57:05)

Skončilo nám přátelské utkání mezi Třebíči a Jihlavou. V úvodním dějství šli po zásluze do vedení domácí, když přesilovku využil Erat. Od druhé třetiny ovšem Jihlava byla o něco málo lepším týmem. Ve druhé třetině vyrovnal Jícha a ve třetí třetině dokonal obrat Anděl se Semanem.

59:29
    Už se hraje čtyři na čtyři. Třebíči se vyrovnat už nepodaří.

59:02
    Roman Erat se dostal ke střele od modré, jeho střelu ještě tečoval David Dolníček, ovšem pouze do výstroje brankáře Jihlavy.

58:39
    Oddechový čas pro domácí. Hraje se čtyři na tři.

58:39
    Je tu další vyloučení! Jihlava se provinila podražením, konkrétně Dobrovolný.

58:05
    Ale Třebíč si přesilovou hru moc neužila. Petr Mrázek hákoval jihlavského hráče a hra pokračuje ve čtyrech.

57:06
    Trest pro hráče Jihlavy. Trest si odsedí Danišovský za držení protihráče. Domácí jsou v plném počtu a mají přesilovku.

56:26
    Třebíč se zatím dobře brání. Jihlava se zatím k žádné slibnější střele nedostala.

54:52
    Je tady další trest pro třebíčské hráče. Martin Lojek si odpyká 2 minuty za vysokou hůl.

54:39
    Třebíč se do pásma dokáže dostat, ovšem není schopna se udržet v pásmu delší dobu.

53:52
    Nahození Kováře ukryl do náruče Svoboda M.

52:39
    Na třebíčských hráčích jde vidět snaha zápas alespoň zdramatizovat, ale Jihlava zatím bez problému brání útoky domácích.

52:05
    Puk se odrazil k Kristlovi do pěkné šance, ale střelu chytá jihlavský brankář bez problému.

49:59
    Následně se třebíčští hokejisté znovu provinili faulem. Kovář zahákoval svého soupeře.
    49:30 SEMAN - 1:3

49:30
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla okamžitě využila přesilovku. Hned po buly zakombinovalo trio jihlavských a FILIP SEMAN dostal kotouč do sítě.Asistence: Matěj Sikela, Filip Dundáček

49:09
    Třebíčským se nedařilo vyhodit a David Dolníček se provinil hákováním.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 11. Erat (Zdráhal) – 35. Jícha, 47. Anděl (Sikela), 50. Seman (Sikela, Dundáček)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Svoboda D.) – Zdráhal, Lojek, Bartejs, Niko, Kovář, Čejka, Kubeš, Kupčík – Erat, Dolníček "C", Mrázek – Wasserbauer, Kadlec, Kristl – Petelin, Juráň, Milfajt – Lander, Čech, Přibyl.
    HC Dukla Jihlava: Svoboda M. (Sáblík) – Říha, Kaláb, Bilčík, Dobrovolný "C", Půža, Dundáček, Grebenyuk, Kájínek – Důras, Seman, Stoklasa – Kondratěv, Březina, Sikela – Varga, Anděl, Severa – Jícha, Skořepa, Danišovský.

Rozhodčí: Čech, Pokorný – Horký, Rampír