Košice – Martin 6:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:1 (po pr.)
Pardubice – Mannheim 1:6 (kon.) | Detva – Zvolen 6:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:1 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 5:1 (kon.) | Motor ČB – David Servis 8:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:0 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Klášterec nO 5:6 (kon.)
Mor. Budějovice – Technika Brno 7:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 7:1 (kon.)
Kometa Brno – Chabarovsk 0:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Most 5:2 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 1:6 (kon.) | Litoměřice – Anyang Halla 5:2 (kon.) | Servette Ženeva – Sparta 1:2 (0:1 po s.n.)
HK Poprad
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Čtvrtek 11.08.2016, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V tretej tretine hostia zvýšili vedenie v 47. minúte vďaka gólu Sukeľa. O minútu však skóroval domáci Štrauch. Následne sa domácim nepodarilo poslať zápas do predĺženia. Hostia teda odchádzajú domov na Liptov s dobrým pocitom víťazstva. (20:13:55)

59:45
    Krotákovo nahodenie od modrej smerovalo vedľa brány.

59:15
    Kroták nahodil puk od modrej čiary na bránku. Brankár Pravda puk bezpečne podržal vo svojej výstroji.

58:59
    Bránka Popradu ostáva prázdna. Tréner hostí však robí ešte nejaké rošády so zostavou, čo výrazne zdržuje hru.

58:59
    Zakázané uvoľnenie hostí. Medzitým brankár Popradu odchádza na striedačku. Oddychový čas si berie tréner Liptovského Mikuláša.

58:42
    Mikula prihral iba na hokejku gólmana Pravdu. Následná strela Pokoviča z medzikružia smerovala ponad bránku.

58:07
    Poprad s blížiacim sa záverom tretej tretiny vyvíja čoraz viac enormnejší tlak na súpera, ktorý sa bráni zubami, nechtami.

57:49
    Kurali prišiel s čerstvými silami na ľad a Kroták mu okamžite z rohu klziska naservíroval puk na modrú čiaru. Kuraliho delovka mierila mimo.

57:22
    Kroták sa snažil z ľavej strany naservírovať puk pred bránku Zagrapanovi, no jeden z obrancov hostí tento úmysel postrehol.

56:41
    Fabian poslal od modrej čiary perfektnú strelu na teč, ktorú sa snažil pretaviť do vyrovnávajúceho gólu Zagrapan, no puk usmernil tesne mimo bránky.

56:14
    Cutting vystrelil od modrej čiary. Jeho delovka skončila na betóne gólmana Pravdu.

55:10
    Duo Paločko, Lichanec vďaka svojej aktívnej hre vybojovalo pre svoj tím presilovku. Juraj Kadlubiak dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

54:48
    Lichanec forčekoval protihráča a dokázal získať puk za bránkou. Posunul na modrú Paločkovi, ktorý však následne už prihrával naslepo len vedľa hokejky Lichanca.

54:00
    Poprad sa bude musieť brániť vo štvorici. Ondrej Mikula dostáva dve minúty za hákovanie.

53:08
    Ruský legionár Potekin predviedol jednoduchú a priamočiaru akciu po pravom krídle. Z kruhu vystrelil a Pravda puk vyrazil betónom pred seba a prikryl.

51:42
    Maroš Piatka si spracoval puk na ľavom kruhu pri mantineli a poľahky vystrelil. Pajpach zachytil puk s istotou na svojej hrudi.

50:13
    Domáci sa v posledných minútach snažia byť aktívnejší smerom dopredu a nepúšťať súpera pred bránku. Zatiaľ sa im to celkom darí.