Slovinsko – Německo 25:28 (kon.) | Chorvatsko – Francie 29:28 (kon.) | Dánsko – Katar 26:25 (kon.)
Egypt – Brazílie 27:27 (kon.)
Dánsko
26:25 (14:14)
Katar
Sobota 13.08.2016, 19:40Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Již za pár okamžiků se na Vás budu těšit z tenisového finále mezi Angelique Kerberovou a Monicou Puigovou. Do té doby se mějte hezky. Na počtenou. (21:16:29)

Právě skončilo utkání mezi Dánskem a Katarem. První poločas, ve kterém po většinu času vedli Katařané nakonec skončil remízou a šlo se do druhé půle. V ní naopak tahali za delší konec Dánové. Ti však rovněž o své vedení přišli. Závěr zápasu ovšem přinesl neskutečné drama. Na začátku poslední minuty Dánové srovnali a do útoku šel Katar. Osmnáct sekund do sirény měli v držení míč Katařané, ale následně jeden z jejich hráčů podklouzl a z následného rychlého brejku vstřelil vteřinu před koncem vítěznou branku Mikkel Hansen, který rozhodl o konečné podobě výsledku 26:25.

Konec zápasu. (26:25)
    60
    Neskutečný, opravdu neskutečný závěr! Katařané nešťastným podklouznutím přišli o míč a do rychlého brejku se dostal Mikkel Hansen, který dává gól v poslední vteřině utkání. Velké neštěstí pro celek z Arabského poloostrova. (26:25)

60
    Time-out je u konce. Do závěrečné sirény zbývá 18 vteřin a u míče jsou Katařané. (25:25)

60
    Oddechový čas pro Katar. (25:25)
    60
    Mensah Larsen vyrovnává v poslední minutě. Čeká nás ještě velké drama. (25:25)

59
    Oddechový čas pro Dánsko. (24:25)
    59
    Neskutečný Capote se prosadil z obrovské dálky a Katar jde po delší době do vedení. (24:25)

57
    Opět skvělý Šarić. Katar může jít do vedení v závěru zápasu. (24:24)
    57
    Pěknou kličkou se Mallash zbavil obránce a vyrovnává na 24:24. (24:24)

56
    Vynikající Šarić dalším zákrokem dává do žil svých spoluhráčů živou vodu. (24:23)
    56
    Roine ze středu hřiště se trefuje na vzdálenější tyč. (24:23)

55
    Rene Toft Hansen je poměrně přísně vyloučen na dvě minuty. (24:22)

55
    Mikkel Hansen se poprvé v zápase mýlil ze sedmičky a Šarić drží akcie Kataru nad vodou. (24:22)

55
    Capote je podruhé v zápase vyloučen a následuje sedmička pro Dánsko. (24:22)
    54
    Murad se protlačil do zakončení a snižuje na rozdíl dvou branek. (24:22)

54
    Šarić si nyní počíhal na Svana, který se tentokrát mýlil ze své pozice pravého křídla. (24:21)