Charleroi – Gent 1:1 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 0:0 (kon.) | Westerlo – Eupen 1:2 (kon.)
Genk – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
Sporting Charleroi
1:1 (0:0)
KAA Gent
Sobota 13.08.2016, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická liga • 3. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:5. (19:54:09)

Poměrně zajímavou podívanou nabídlo utkání mezi Charleroi a Gentem, kde se nejprve hosté dostali do zaslouženého vedení díky Renatu Netovi, avšak domácí o několik minut později dokázali vyrovnat hlavičkou Davida Polleta. Kromě toho bylo k vidění i několik pěkných příležitostí, které brankou bohužel neskončily. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne.

90+4

90+3
    Včasný návrat domácí obrany zastavil nadějný brejk hostujícího družstva.

90+2
    Sporting ještě drží míč na útočné polovině a nepouští soupeře k závěrečnému tlaku.

90+1
    Ve středu pole si hosté pěkně technicky poradili, jenže obránce soupeře zastoupil cestu k balónu.

90
    Domácí drží balón poblíž vápna Gentu a snaží se pozdržet trochu času.

89
    Závěrečné minuty se nehrají v žádném vlažném tempu a oba celky se snaží rozhodnout.

88
    Slabou střelu hostů ještě dokázal na brankové čáře doběhnout obránce a vykopnout jí mimo nebezpečnou zónu.

88
    Nakonec však byl k vidění další brejk, po němž vybojoval rohový kop Sporting. Jeho exekuce však neproběhla nejlépe a centr našel hlavu soupeře.

87
    Hosté však pokračují v držení míče a snaží se objevit skulinku v obranném postavení soupeře.
    85. Bediovo zakončení

85
    Bedia se prodral až do zakončení, ale sólo neproměnil ve vedoucí branku, když nastřelil pouze nohy Rinneho.

84
    Miličević opouští hrací plochu a na jeho místo přichází Dieumerci N'Dongala.

83
    Gent se snažil něco vymyslet, jenže obrana Sportingu je momentálně hodně pozorná a odvrací.