Vítkovice – Kärpät 2:4 (kon.) | Košice – Bern 3:6 (kon.) | Junosť Minsk – Mladá Boleslav 4:3 (kon.)
Zürich – Ingolstadt 2:0 (kon.)
ZSC Lions
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
ERC Ingolstadt
Úterý 16.08.2016, 19:45 • Kunsteisbahn im Chreis • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

Z mé strany je to pro dnešek vše. Budu se na Vás těšit u nějakého dalšího onlajn přenosu. (22:14:18)

Ve třetí třetině jsme viděli podobný hokej jako dvě třetiny předtím. Zürich hodně útočil, hosté hodně bránili. Druhý gól přidal Patrick Bärtschi až do odkryté klece. Pak už se jen čekalo na závěrečnou sirénu. ZSC Lions Zürich si tak připisují své první tři body této sezóny.

Střely na branku: 28 – 23

59:22
    Zürich kontrolouje zbytek utkání, k ničemu závažnému už asi nedojde.
    58:56 Patrick BAERTSCHI - 2:0

58:51
    Lions právě vstřelili branku!
    PATRICK BAERTSCHIse trefuje do odkryté klece. Asistence: Reto Schäppi a Matthias Sjögren.

58:31
    Hosté hrají bez gólmana.

58:23
    Oppenheimer je v zápase hodně vidět, ale ani ten nejspíš nic nezmůže.

57:19
    Pielmeier stále čeká, jestli ho trenér z branky odvolá.

56:57
    Suter vypálil od modré, puk končí v gólmanově výstroji.

55:54
    Ingolstatd přišel o puk ve středním pásmu.

54:58
    Oppenheimer střílel z mezikruží, ale mimo.

54:19
    Herzog prověřil rychlost Pielmeierových betonů. Hostující gólman obstál v této disciplníně na výbornou.

53:34
    Lions drží puk za svou bránou.

52:33
    Ingolstadt nedokáže přejít útočnou modrou.

51:29
    Boyce zkoušel prostrčit puk mezi Flüelerovo betonem a levou tyčí branky. Domácí gólman střelu vyrazil. Následuje komerční přestávka.

50:40
    Zürich je ve svém obranném pásmu, ale puk má plně pod kontrolou.

49:22
    Domácí vypadají, že jsou s výsledkem spokojeni. Zápas už se snaží jen v poklidu dohrát.

48:17
    Domácí obránci neví, kde jim hlava stojí. Tatíček to zkusil z levého kruhu, ale gólman Lvů zlikvidoval tuto šanci.

Petr Kouba

Branky a nahrávky: 36. Schäppi (Cunti, Pestoni), 59. BAERTSCHI (Schäppi, Sjögren)

ZSC Lions: Flüeler (Schlegel) – Blindenbacher, Guerra – Shannon, Wick, Thoresen – Geering, Karrer – Cunti, Herzog, Pestoni – Seger(C), Marti – Sjögren, Schäppi, Bärtschi – Baltisberger Phil – Baltisberberger Chris, Suter, Trachsler, Küenzle
    ERC Ingolstadt: Pielmeier Timo (Eisenhut) – McNeill, Schopper – Boyce, Buchwieser, Irmen – Salcido, Koppchen – Oppenheimer, Buck, Laliberte(C) – Wagner, Friesen – Tatíček, Pohl, Greilinger – Schutz – Buco, Pielmeier Thomas, Elsner

Rozhodčí: Stolc (AUT), Štolc(SVK) – Bürgi(SUI), Obwegeser (SUI)