Slavia – Liberec 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 2:3 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slavia Praha
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 16.08.2016, 12:30Přípravné zápasy juniorů

Ani jeden z týmů se během tří minut nedokázal prosadit. Nájezdy už se nepojedou. (14:46:02)

Slávisté vítězí nad Libercem 4:2, týmy si ještě vyzkouší hru tří proti třem, což bude novinka v prodloužení pro novou sezónu.

59:32
    Slavia právě vstřelila branku!
    Necelou půl minutu před koncem si slávisté pojišťují vítězství, Kohút v přečíslení nahrál TOMÁŠI ŠMERHOVI, který si puk zpracoval a následně ho poslal do prázdné branky! Asistence: David Kohút a Tomáš Vildumetz.

59:03
    Slávisté se už přes minutu nemohou dostat z obranného pásma, Šorf se musí hodně ohánět, aby udržel těsné vedení.

58:04
    Kotouč sice poskakoval brankovištěm, ani jeden z hostujících hráčů ho ale nedokázal dopravit za Šorfova záda.

57:48
    Liberec to zkouší bez brankáře!

57:09
    Mareček zahrozil, když se uvolnil na levé straně, jeho následná střela ale mířila jen do Žajdlíka.

54:56
    Dobrou střelu si připsal Hradil, jenže Žajdlík stihl včas zareagovat a ramenem vytěsnit kotouč do ochranné sítě.

54:09
    Starec je zpátky na ledě.

52:44
    V oslabení se povedlo zahrozil Liberci, který měl přečíslení, nakonec ale Burdovi puk ujel, a z velké šance tak nezbylo nic.

52:09
    Na trestnou míří Starec (LIB), slávisté tak mají možnost navýšit své vedení.

51:37

51:31
    Liberec se nemohl v početní výhodě usadit před Šorfem, naopak zaútočit zkusil Šmerha, zastavil ho odpískaný ofsajd.

49:37
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matějka – 2 min., podražení).

48:42
    Po velké chybě sešívané obrany zůstal na brankovišti zcela volný Švík, Šorfa ale rychlým zakončením nepřekonal!

46:35
    Liberci se podařilo usadit v útočném pásmu, Šorf zatím ovšem neměl žádnou těžší práci.

44:40
    Hejdovu ránu vytěsnil Žajdlík nad branku.

David Mencl

Branky a nahrávky: 18. Šteiner (Zderadička, Kohút), 29. Valík (Hejda, Matějka), 29. Šteiner (Kohút, Šmerha), 60. Šmerha (Kohút, Vildumetz) – 27. Chlum (Pokorný), 36. Husa

HC Slavia Praha: Šorf (Vacula) – Zderadička, Duda, Valík, Novák, Chládek, Hejda, Chvála – Matějka, Mareček, Šmerha, Hradil, Kohút, Šergl, Kolouch, Šteiner, Vildumetz, Fiala, Patočka, Netolický, Kučera
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Starec, Turek, Husa, Bednář, Kiss, Wiencek, Nezbeda, Beran, Burda, Janele, Jeník, Vlach, Pokorný, Chlum, Kadlec, Švík, Jursa, Benák