Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 7:4 (kon.) | Banská Bystrica – Székesfehérvár 4:5 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Litoměřice – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 3:2 (po pr.)
Žilina – Havířov 1:3 (kon.) | Prostějov – Přerov 4:6 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:1 (kon.)
Tábor – Kobra 5:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 1:2 (kon.)
Vsetín – Šumperk 5:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:1 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)

59:58
    Buly domáci prehrali a ku koncovke sa už nedostali.

59:54
    Kafka vystrelil z pravej strany, Rajna puk chytá. Buly pred ním a Bacashihua odvolaný z bránky.

59:47
    Székesfehérvár dal gól! Obrovská chyba defenzívy ´baranov´. ISTVÁN SOFRON sa dostal do úniku a svoje sólo pretavil do piateho gólu – 4:5. Veľká radosť hostí. Následne si zobral bystrický kouč oddychový čas.

59:10
    Fehervár dostal hru mimo obrannej tretiny, zatiaľ drží nerozhodný výsledok umnou hrou.

58:36
    Fehervár v plnom počte, nevydarená presilovka domácich – nemali šancu.

57:32
    Bystričanom sa v presilovke nedarí, aj keď sú v tretine, nezamestnávajú Rajnu.

56:34
    Reisz ide na trestnú za faul a Bystrica bude hrať v početnej výhode.

56:30
    Tlak Bystrice stúpa, no nevychádzajú domácim hráčom strely.

55:20
    Tretie buly v rade pre Bystricu pred Rajnom. Domáci v miernom tlaku...

54:48
    Truchno sa ocitol pred bránkou a zakončuje, no nie je úspešný.

54:30
    Fehervár už dostal puk do stredného pásma, dokonca aj v útoku s ním bol na chvíľu, no opäť oň prišiel a domáci vrhajú sily dopredu.

53:28
    Domáci teraz dlhšie v útočnej tretine pobývajú, no Rajnu zatiaľ výrazne neohrozili.

52:48
    Mikuš sa po ľavej strane dostal až k blízkosti bránky a dobrou strelou preveril Rajnu.

52:03
    Székesfehérvár dal gól! Pekná akcia hostí v útočnej tretine. Sarauer z pravej strany od mantinelu poslal puk pred bránku, kde na zadnej žrdi číhal CHRIS BODÓ a šikovne zakončil – 4:4.

51:30
    Buly pred Bacashihuom, rozhodca z neho vykázal T. Surového a ten sa tiež hnevá.

51:25
    Hostia sú nervózni, trieskajú hokejkami o ľad, nepáčil sa im verdikt o ofsajde.

50:46
    Fehervár už v plnom počte na ľade.

50:30
    Domáci v presilovke operujú v útočnej tretine, ale s pukom sú zväčša pri mantineli a odtiaľ góly nepadajú, ak tak, iba málokedy.

Dado Balco

Branky a nahrávky: 5. Gründling (Matoušek, Češík), 34. Bezúch (Kafka), 35. Češík (Gründling), 39. Andrisík (Lamper) – 6. Sofron, 16. Szabó (Maylan), 37. Sagert (Kóger, B.Orban), 53. Bodo (Sarauer), 60. Sofron

HC´ 05 Banská Bystrica: Bacashihua – Mikuš, Ďatelinka. Gründling, Cebák. Maione, Wishart, Ťavoda, Ivanič – Bezúch, T. Surový, Kafka – Truchno, Tamáši, Hickmott – Matoušek, Češík, Lamper – Andrisík, M. Surový, Ferleťák
    Alba Volán Székesfehérvár : Rajna – Owens, Manavian. Sagert, D. Szabó. Szirányi, A. Orbán. B. Szabó, Kocsis – Sofron, Sarauer, Maylan – Kóger, Vas, Sárpátki – B. Orbán, Bodo, Vincze – K. Szabó, Erdély, Reisz

Rozhodčí: Majling – Číž, Kollár