Vsetín – Havířov 1:9 (kon.) | Olomouc – Přerov 5:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:9 (1:2, 0:2, 0:5)
AZ Havířov
Čtvrtek 18.08.2016, 11:30 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy mladšího dorostu

V poslední třetině hosté definitivně rozhodli, když nasázeli domácím dalších pět branek. Havířov tedy zaslouženě vítězí.
    Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (13:32:54)

59:43
    Křenek ještě jednou zasahuje u své levé tyčky.

59:22
    Hráči Havířova si nahrávají ve středním pásmu.

58:27
    V poslední dvouminutovce vidíme i práci pro havířovského gólmana. Chtěl pro jistotu krýt puk pod lapačkou, ten mu však vyklouzl a podél branky se dostal k domácímu hráči.

58:00
    Vsetínští vyvážejí kotouč ven z pásma.

57:15
    Zápas už se jen dohrává, pokud se však někdo dostane do blízkosti branky, určitě zkusí skórovat.

55:54
    Činčala v dobré pozici před gólmanem nevystřelil.

55:06
    Hradil se dostal ke střele z mezikruží, mířil mimo a Šembera zasahovat nemusel.

54:41
    Čempel měl před sebou odkrytou bránu, domácí hráč do střely vložil hokejku.

54:01
    Hosté se již do útoku moc neženou a nahrávají si za vlastní brankou. Do rozehrávky zapojují i gólmana.

52:14
    Havířov právě vstřelil branku!
    BACKA měl dva pokusy na to, aby poslal puk do vsetínské brány. Ten druhý už mu vyšel a střelou k tyčce navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Grygar, Tomeček.

51:24
    Vsetínští si i v blízkosti Šembery raději nahrávají, než aby vystřelili. Proto gólman Havířova neměl zatím v této třetině moc práce.

50:19
    Bojuje se za havířovskou bránou.

49:38
    Vsetínský hráč za vlastní bránou si myslel, že nahraje spoluhráči a vyšle ho do úniku, nakonec však jeho pas skončil na holi Byčkova. Jeho střelu Křenek pokryl.

49:14
    Nyní se nevědělo, kde se kotouč nachází, nakonec se našel pod betonem vsetínského brankáře.

49:06
    Grygar opět pálil, Křenek betonem zasahuje.

48:22

48:18
    Hosté si nahrávali v útočném pásmu, když přijel Grygar, převzal kotouč a poslal dělovku k pravé tyči Křenkovy branky.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 4. Mikulík (Lukačka) – 6. Jančar (Malysz, Tomeček), 13. Dufek, 24. Činčala (Přeček), 25. Mastič, 41. Tomeček (Backa), 41. Činčala, 44. Frančiak (Thiel), 46. Přeček (Činčala), 53. Backa (Grygar, Tomeček)

VHK ROBE Vsetín: Lidák (41. Křenek) – Mikulec, Vávra, Kužilek, Šindelek, Sviták, Fojtášek, Vindiš, Houser, Lukačka, Mikulík, Pochyly, Badura, Bouček, Dohnal, Calada, Hradil, Kopčil, Sovják, Boháč, Cyprys
    AZ Havířov: Trvaj (30. Šembera) – Hrček, Koubek, Grygar, Dabrowski, Frančiak, Thiel, Macurák, Malysz, Tomeček, Revaj, Jančar, Činčala, Přeček, Čempel, Byčkov, Dufek, Mastič, Backa