Belenenses – Boavista 0:0 (kon.)
CF OS Belenenses
0:0 (0:0)
Boavista FC
Pátek 19.08.2016, 21:30 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, popřípadě dobrou noc! (23:27:26)

V zápase druhého kola portugalské lize si Belenenses a Boavista rozdělily body po třetí remíze v řadě ve vzájemném duelu – 0:0. Za celých devadesát minut jsme viděli na obou stranách až ve druhém poločase velké šance. První půle toho moc nenabídla. Oběma týmům se zrovna dvakrát nechtělo do útoku. Remíza je asi to, co je spravedlivé pro tento zápas.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Talocha, přichází Tengarrinha.

90+2
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Andrič, přichází Pinto.

90+1
    Aut doletěl až vápna, po které jsme viděli nepřesnou hlavičku. Brankář Mika nikam nepospíchá.

90+1
    Začalo nastavení, které bude trvat tři minuty. Vhazovat budou z pravé strany domácí.

90
    Samu si počínal v rozporu s pravidly na polovině hřiště, což odnesl Srb Andrič. Poté přistál ve vápně hostů centr, ale bez většího úspěchu.

89
    Modří odvrací míč na autové vhazování.

88
    Ale hosté to budou chtít změnit po rohovém kopu z pravé strany.

88
    Poslední minuty jsou stejně jako celý zápas v duchu nepřesností. Vypadá to, že uvidíme bezbrankové utkání.

86
    Po centru z levé strany můžeme možná zapsat střelecký pokus Boavisty, ale míč nepustil do branky Ventura.

85
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Samu.

85
    Centr z poloviny hřiště si nikoho nenašel, míč mají hosté.

83
    Musím říci, že jsem docela zklamaný z atmosféry na utkání portugalských týmů, čekal bych daleko více od fanoušků.

82
    Schembri dnes dostal žlutou kartu za nafilmovaný pád, ale nyní byl obětí držení soupeře na polovině hřiště.

81
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází André Sousa, přichází Luis Silva.