Ingolstadt – Zürich 1:4 (kon.) | Stavanger – Plzeň 0:3 (kon.) | Kuopio – Skellefteå 1:2 (kon.)
Krefeld – Vítkovice 2:0 (kon.) | Košice – Linz 2:3 (kon.) | Salzburg – Sheffield 8:1 (kon.)
Fribourg – Mnichov 3:0 (kon.)
Fribourg-Gottéron
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
EHC Red Bull Mnichov
Sobota 20.08.2016, 19:45 • BCF Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Domácí vyhrávají 3:0 a do tabulky skupiny získávají body. Hostující celek na body z tohoto zápasu nedosáhl. (22:06:28)

59:24
    Výborný zákrok brankáře domácích znamená, že hosté gól nedali.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
    57:20 Cervenka (FRI) - 3:0

57:20
    Fribourg-Gottéron právě vstřelil branku!
    A je to jasné. ROMAN ČERVENKA dovezl kotouč do prázdné branky. Domácí tým vede o tři branky. Asistence: Mattia Ritola

57:10
    Hostující celek hraje bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:11
    Gólman domácího celku kryje kotouč, buly po jeho levé ruce.

55:30
    EHC Red Bull Mnichov má puk pod kontrolou, ovšem ke vstřelení branky je potřeba střílet a to hostující hráči nedělají. Kombinují, snaží se hrát na krásu, ale efektivnost je mizerná.

53:30
    Závěr zápasu se blíží, Mnichov by potřeboval vsítit kontaktní branku co nejdříve, ale zatím se nemůže propracovat do vážnější šance.

52:40
    Zápas se blíží do své finální fáze, k vidění je velké množství nepřesností. Pokus jsme hovořili o tom, že hra plyne rychle, nyní to neplatí.

52:00
    Kotouč za brankou hostujícího celku, Boyle čeká na vystřídání spoluhráčů.

51:33
    Hosté hrají ve čtyřech.

51:00
    Devět minut zbývá do konce třetí třetiny, Fribourg vede o dvě branky a dělá vše proto, aby si náskok pohlídal.

50:45
    Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Samby – 2 min., krosček).

50:21
    Mnichovští hokejisté v tomto zápase pravděpodobně mnoho šancí na snížení mít nebudou. Nyní se musí bránit.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Domácí vedou stále o dvě branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Schmutz (Chavaillaz), 31. Mottet (Červenka), 58. Červenka (Ritola)

Fribourg-Gottéron: Conz (Saikonen) – Leeger, Stander, Rathgeb, Schilt, Picard, Kienzle, Chavaillaz, Maret – Červenka, Ritola, Sprunger – Mauldin, Neukom, Pouliot – Gustafsson, Mottet, Bykov – Loichat, Schmutz, Marchon
    EHC Red Bull Mnichov: Leggio (Birken) – Boyle, Smaby, Joslin, Quint, Abeltshauser, Kettemer, Regehr – Wolf, Jaffray, Matsumoto – Christiansen, Kahun, Mauer – Aucoin, Macek, Seidenberg – Woerle, Flaake, Kastner

Rozhodčí: Nord (Švéd.), Vinnerborg (Švýc.) – Kaderli, Obwegeser (oba Švýc.)