Olomouc B – HFK Olomouc 7:0 (kon.) | Líšeň – Třebíč 0:3 (kon.) | Blansko – Uničov 0:1 (kon.)
Hlučín – Mohelnice 0:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 0:1 (kon.) | Vyškov – Zlín B 2:0 (kon.)
FK Blansko
0:1 (0:1)
SK Uničov
Sobota 20.08.2016, 16:30 • stadion FK Rájec-Jestřebí • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

90+2
    Konec zápasu. (18:50:07)

Utkání končí hubenou výhrou hostů, o které rozhodla branka kapitána Vejvody v poslední minutě první půle. To je z Rájce-Jestřebí pro dnešek vše, hezký zbytek dne.

90+2
    Žlutou kartu obdržel domácí Kolařík.

89
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Za faul na Kasala uviděl žlutou kartu Müller.

87
    Krč zakončil útok Uničova v pádu nepřesnou střelou.

86
    Hosté naposledy střídají, T. Vasiljeva nahrazuje Můčka.

86
    Žlutou kartu obdržel Dostál.

84
    Hosté podruhé střídají, Jeřábka nahrazuje Kasal.

81
    Hosté střídají, Nuce nahrazuje Dostál.

79
    Po pasu Kolaříka pálil nebezpečně Kutal, Uvízl reflexivně míč vyrazil.

78
    Purzitidisovu přihrávku na Uvízla vystihl Motyčka, kterého však hostující brankář nakonec odzbrojil.