Písek – Benešov 1:1 (4:5 po pen.) | Litoměřicko – Vltavín 1:4 (kon.) | Chrudim – Zápy 1:3 (kon.)
Králův Dvůr – Štěchovice 2:1 (kon.) | Hořovicko – Táborsko akademie 2:0 (kon.) | Tachov – Domažlice 0:1 (kon.)
FK Litoměřicko
1:4 (0:1)
Loko Vltavín
Sobota 20.08.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 2. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne!

Je hotovo! Fotbalisté Litoměřicka prohrávají ve druhém kole ČFL s Vltavínem 1:4. Zatímco první půle nabídla jedinou branku, v té druhé padly rovnou čtyři. Tři body z tohoto utkání berou Pražané!

90+2
    90+2. PROKEŠ - 1:4

90+2
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Ale poslední slovo si v tomto utkání berou stejně hosté. Je jisté, že tři body budou brát fotbalisté Vltavínu. HYNEK PROKEŠ přidává čtvrtou branku Loka!
    90. KACAFÍREK - 1:3

90
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí hráči se v 90. minutě dočkávají svého prvního gólu v zápase, jehož autorem je ŠTĚPÁN KACAFÍREKAle i tak to na bod zřejmě stačit nebude. Času mají Litoměřice hodně málo.

88
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Pejša. (12:26:36)

88
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Maruš.

83
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Vokoun.
    80. MACHÁČ - 0:3

80
    Tohle utkání je nejspíše rozhodnuté. Tři body poputují nejspíše na stranu hostů. Brankář Měsíček potřetí loví míč ze své svatyně a je to 0:3 z pohledu domácích. Svůj první gól v tomto střetnutí dává RICHARD MACHÁČ.

74
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Prokeš.

74
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Křeček, přichází Tichý.
    65. POZNÍČEK - 0:2

65
    A situace je pro domácí hráče ještě horší, neboť v pětašedesáté minutě je tady druhý gól zápasu. DAVID POZNÍČEK překonal Měsíčka! Litoměřicko má pětadvacet minut na obrat. Dokáže získat alespoň bod v tomto utkání?

63
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Schindler.

55
    Je tady vůbec první žlutá karta zápasu. Dostává ji domácí hráč a musí si pamatovat, že tohle se už nesmí opakovat, pokud nechce zkontrolovat, jestli v šatnách teče teplá voda.