Vítkovice (modří) – HC Slovan 6:2 (kon.) | Mountfield HK – CHC New York 5:3 (kon.) | Poruba – Vítkovice (bílí) 0:7 (kon.)
Sparta – Žilina 18:2 (kon.) | Opava – Poprad 2:4 (kon.) | Piráti Riga – Letňany 6:2 (kon.)
Poprad – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Vítkovice (modří) – Sparta 1:2 (1:2 po s.n.) | Poruba – Letňany 3:2 (kon.)
Žilina – HC Slovan 1:9 (kon.) | CHC New York – Opava 4:2 (kon.) | Vítkovice (bílí) – Piráti Riga 6:7 (kon.)
Vítkovice (modří) – Žilina 14:0 (kon.) | Poruba – Piráti Riga 2:3 (kon.) | Poprad – CHC New York 1:4 (kon.)
HC Slovan – Sparta 0:3 (kon.) | Opava – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Letňany – Vítkovice (bílí) 0:5 (kon.)
CHC New York
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
HK Opava
Sobota 20.08.2016, 13:30 • RT TORAX ARENA • Ostravské hokejové hry • Skupina C

Konec zápasu. (14:49:19)

35:49
    Asi by se to teď Opavě vymstilo. Do útoku se dostal Giesl. Hostující obrana zapracovala výborně a v klinči připravila Giesla o puk i šanci vystřelit.

35:28
    Opavský trenér nesáhl po hře bez gólmana byť se mu to nabízí, když má pětku v útočné třetině.

35:07
    Vhazuje se po levici Žalčíka.

35:05
    Oddechový čas pro domácí.

34:20
    Přetahovaná o kotouč před brankovištěm Žalčíka. Ten musí mít hodně zbystřené smysly. Každý odraz může končit v jeho síti nebo výstroji. To druhé by bral jistě víc.

33:27
    Opavě se nezdařilo dostat kotouč před brankoviště. Hra se přesouvá do útočné třetiny New Yorku.

32:57
    Puk končí ze středního pásma mimo herní plochu. Vylučovat se nebude.

32:08
    Lehkou střelu Connora Rowa Schwan chytá s přehledem do lapačky. Bude se vhazovat po jeho levici.

31:00
    Diváci vidí hokej od brány k bráně a boje ve středním pásmu. Těžko nyní říct, který tým má herně navrch.

28:58
    Opava právě vstřelila branku!
    Hosté se snížení dočkali. Taktéž satisfakce za předvedenou defenzivní hru, která celé gólové akci předcházela. Autorem branky je VOJTĚCH KAVAN. Asistence: Vehovský.

28:40
    Krátká návštěva domácích u Schwana. Opavští hráči však nedovolili soupeři vůbec střílet. Rychle napadali kotouč získali do své moci.

28:17

27:55
    Početní výhoda Opavě vychází. Dostala se k slibné střele, jenže puk letěl těsně nad spojnici tyčí. Radost z gólu mohl mít Vehovský.

27:17
    Vyloučení v týmu CHC New York (Wasserstein – 2 min., sekání).

26:59
    Slezané se usazují v útočné třetině, jenže hrají jen po mantinelech se góly dát nedají.

26:30
    Opavští se díky krátké hře ve čtyřech dostali do zápasu a pokusili se stáhnout tříbrankové manko.

25:25
    Vyloučení v týmu CHC New York (Edmands – 2 min., hákování).

24:01

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 1. Giesl, 17. Giesl, 22. Rowe (Tunney), 24. Cervenka (Edmands) – 12. Kovalčík (Vehovský), 29. Kavan (Vehovský)

CHC New York: Žalčík – Lodge, Carlin, Nuget, Cervenka, Giesl, Edmands, Rowe Cam, Rowe Connor, Tunney, Wasserstein
    HK Opava: Schwan (Zamazal) – Fišara, Chodura, Kavan, Janeček, Olšanský, Vehovský, Szmek, Michalčík, Hradil, Kovalčík. Backa

Rozhodčí: Chamrád Jak. – Klapetek