Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
HK Opava
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 25.08.2016, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

HK Opava: Wanecki (Šafránek) – D. Slavík, Šindelář, T. Černý, Fišera, Mosler, Vrabel – Wolf, Polok, Vítek – Grygar, Chalupa, Selingr – Herman, Pavelek, Rousek – Beneš, Chomič, Štindl – Trčka.

HC RT TORAX Poruba 2011: Pútec (Čech) – Baca, Rudl, M. Slavík, Puškár, Kropka, Adamík, Bail – Kilnar, Ballner, Slováček, Sedlář, Gelnar, Jáchym, Vaněk, Smrčka, Hudeček, Kafka, Blahuta, Tomčák.

00:01

18:21
    Opava právě vstřelila branku!
    Domácí borci jdou do vedení. Po rychlé kombinaci šel puk po ose Tomáš Polok – Jakub Vítek – JAN FIŠERA až k posledně jmenovanému a testovaný zadák Opavy otevírá skóre dnešního duelu! Asistence: Jakub Vítek, Tomáš Polok.

20:00

V první třetině jsme sledovali vyrovnaný hokej, který zatím okořenila jediná branka. O tu se v závěru první dvacetiminutovky postaral obránce Jan Fišera, který je v Opavě na zkoušce. Uvidíme, co přinese zbylá část zápasu.

20:01

35:05
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hostující výběr srovnává skóre! Opavského brankáře Waneckého překonal TOMÁŠ JÁCHYM. Bez asistence.

40:00

Ve druhé periodě se obraz hry příliš nezměnil. Drobnou korekcí však prošlo skóre utkání. Necelých pět minut před koncem druhé třetiny se totiž hostující Poruba radovala z vyrovnání po trefě Jáchyma. Co nabídne třetí dějství?

40:01

49:32
    Porubští hokejisté obrací vývoj zápasu! Po rychlém protiútoku našel Aleš Kilnar JOSEFA TOMČÁKA, který prostřelil Waneckého a RT TORAX vede na ledě Opavy 2:1. Asistence: Aleš Kilnar.

59:45
    Je zřejmě definitivně rozhodnuto! Opavští to zkusili bez brankáře, ale srovnat se jim nepovedlo a místo toho sami inkasovali. Puk do opuštěné klece Slezanů poslal ALEŠ KILNAR a zvýšil na 3:1 pro Porubu. Bez asistence.

Utkání na opavském ledě skončilo vítězstvím Ostravanů, kteří sice ve slezské metropoli prohrávali po trefě Fišery ze závěru první části. Ve zbytku utkání však dokázali skóre třemi góly otočit a zvítězili v poměru 3:1. (20:01:00)

Pavel Heider

Branky a nahrávky: 19. Fišera (Vítek, Polok) – 36. Jáchym, 50. Tomčák (Kilnar), 60. Kilnar

HC RT TORAX Poruba 2011: Pútec (Čech) – Baca, Rudl, M. Slavík, Puškár, Kropka, Adamík – Bail, Kilnar, Ballner, Slováček, Sedlář, Gelnar, Jáchym, Vaněk, Smrčka, Hudeček, Kafka, Blahuta, Tomčák.