Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Čtvrtek 25.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

Konec zápasu. (19:58:44)

59:26
    Na zdramatizování utkání to však již nevypadá.

58:21
    Dominik Kasalý dvě minuty za sekání.

58:10
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali, ANTONÍN BASTL zkazil pohotovou střelou čisté konto brankáři hostů. Asistence Mario Pichler.

56:14
    Jistý Kubeš chytá střelu Kubáta z mezikruží.

55:54
    Hosté spoléhali na icing Vajgaru, Černý puk skryl nakonec pod svou výstroj.

54:09
    Marek Hadrava v těžkém zakončení při brejku, Kubeš lapil puk snad mezi masku a rameno.

52:55

51:38
    Kubeš bravurně po pumelici Dominika Kasalého. Přesilovka Vajgaru se ale zatím odehrává na druhé straně kluziště, než by si domácí příznivci přáli.

50:52
    Tresty pro oba týmy, Siřiště 4 minuty za sekání a domácí Bílek dvě minuty za hrubost.

50:06

49:43
    Hosté mají oslabení plně pod kontrolou.

48:06
    I hosté chtěli hrát dnes v šesti a sudí i tentokrát pozorní. Škoda jen, že neponechali domácím na puku výhodu.

47:23
    Ani tahle přesilovka nepoputuje na nástěnku cti, hosté jsou kompletní.

45:23
    Faul na Košťála, dvě minuty pro Martina Hadravu za hákování.

44:36
    Černý přikryl hru před blížícím se Nikodýmem.

44:22
    Icing Vajgaru.

44:14
    Dominik Kasalý na útočném výletě, Kubeš ho vychatal svou lapačkou.

43:53
    Hosté v plném počtu. Přesilovka domácích nepřinesla mnoho vzruchu.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 59. Bastl (Pichler) – 8. Kasalý (Plachý), 12. Martin (Marek), 32. Plachý (Vysloužil, Bezděk)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Pacl – Košař, Kohút, Tržil, Popelka, Pípal, Růžek, Jon – Faško, Vantuch, Hotař, Přibyl, Košťál, Bílek, Pichler, Gurka, Nikodým, Budín, Bastl, Voves.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý, Sochor – Kubát, Port, Kasalý D., Srdínko, Kalenda, Hájek, Jelínek – Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Bezděk, Plachý, Vysloužil, Siříště, Šulák, Kulík, Dupljakou.