Vladivostok – Jaroslavl 3:4 (0:1 po s.n.) | Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Admiral Vladivostok
3:4 (0:2, 3:1, 0:0 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 26.08.2016, 10:30 • Fetisov Arena • KHL

V zápase nenastoupil žádný český hokejista. (13:10:48)

Lokomotiv Jaroslavl vedl v první třetině o dvě branky. Pak třemi góly domácí otočili stav zápasu. Ještě ve druhé třetině Jaroslavl vyrovnala. O její výhře rozhodly samostatné nájezdy, jediný proměni Stanislav Čistov.

Stanislav ČISTOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
    Autorem vítězné branky je STANISLAV ČISTOV.

Samostatné nájezdy začínají.

I přicházejí na řadu samostatné nájezdy, které o vítězi musí rozhodnout.

63:30
    Jegor Jakovlev mohl rozhodnout, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen gólmana, přesněji jeho beton.

62:23
    Admiral je hlasitě podporován z hlediště, ale prosadit se nemůže. Hostující obrana hraje velmi dobře.

62:00
    Probíhají poslední tři minuty prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Voronin (Makarenko, Krasnoslobodcev), 32. Tkačjov, 33. Sabolič (Gorškov) – 7. Čistov (Loktionov, Talbot), 18. Mosaljov (Kartajev), 39. Čistov (Averin, Loktionov), rozh. náj. Čistov