Tottenham – Liverpool 1:1 (kon.) | Chelsea – Burnley 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 1:1 (kon.)
Everton – Stoke 1:0 (kon.) | Leicester – Swansea 2:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Watford – Arsenal 1:3 (kon.) | Hull City – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:1 (0:1)
AFC Bournemouth
Sobota 27.08.2016, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 3. kolo
    90+4. Scott DANN - 1:1

90+4
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné. V poslední možné minutě domácí vyrovnávají. Puncheon poslal do vápna vysoký centr na který si naskočil kapitán SCOTT DANN, který vyrovnává!

90
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Joel Ward, přichází Martin Kelly.

89
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Nathan Aké.
    86. Výtečný zákrok Artura Boruce

86
    Artur Boruc nyní drží svůj tým! Ve velkém tlaku ve vápně hostů se do zakončení dostal Zaha, který ale jen napálil Boruce. Míč se ještě dostal k Čung-Jongovi, který mohl nahrát zcela volnému Bentekemu, ale zvolil střelu do bránícího hráče.

73
    Benteke již používá vše, aby se dostal k míči. Nyní se pomohl rukou a je mu odpískám útočný faul. To vyhovuje hostům. Navíc útočník domácích dostává žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Lewis Grabban.
    69. Po neproměněné šanci domácích je to stále o jednu branku

69
    Obrovská šance domácích na vyrovnání. Po rohovém kopu se dostal do zakončení Benteke. Míč se pohyboval jen několik centimetrů od brankové lajny, ale Zaha ani Puncheon ho do branky nedostali.

67
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Connor Wickham, přichází Wilfried Zaha.

67
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Lee Čung-Jong.

60
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Dan Gosling.

57
    Artur Boruc příliš zdržoval rozehrávku a vidí žlutou kartu od rozhodčího.

45+1
    Rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.

45
    V poslední minutě prvního poločasu se dostali do útoku ještě hosté. Z levé straně se vedl míč do středu Jordon Iba a Damien Delaney ho nepříjemně poslal na zem a vidí žlutou kartu.

37
    Na druhé straně musel vytáhnout výborný zákrok Steve Mandanda. Proti rozběhnutému Wilsonovi musel rychle vyběhnout a také skvěle zasahuje.

17
    Yahon Cabaye možná trochu z frustrace z neproměněné penalty nyní sestřelil na polovinu protihráče a vidí žlutou kartu.
    16. Penalta

16
    Yohan Cabaye se postavil k míči na penaltovém bodě. Jeho střela byla velmi přesně umístěna, ale Artur Boruc vystihl smeč a míč vyrazil!

15
    Penalta pro domácí!
    12. Joshua KING - 0:1

12
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Po faulu Delaneyho se rozehrával volný přímý kop. Domácí sice odvrátili první nebezpečí, ale následně se míč dostal k JOSHUA KINGOVI, který střelou na zadní tyč otevírá skóre dnešního zápasu.

Vít Schück

Branky: 90+4. Dann (Puncheon) – 12. J. King (Arter)

Karty:   17. Cabaye (CRP), 45. Delaney (CRP), 73. Benteke (CRP) – 57. Boruc (BTH)

Neproměněná penalta: 16. Cabaye (CRP), brankář Boruc zneškodnil

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 15:10.
    Crystal Palace FC: Mandanda – J. Ward (89. Kelly), Dann (C), Delaney, Souaré – Puncheon, Cabaye, McArthur (67. Čung-Jong), Townsend – Wickham (67. Zaha) – Benteke.
    Náhradníci: Speroni – Tomkins, Zaha, Čung-Jong, Ledley, Kelly, H. Boateng.

AFC Bournemouth: Boruc – A. Smith, Francis (C), S. Cook, Daniels – Surman, Arter, Fraser (89. Aké) – Ibe (60. Gosling), C. Wilson (72. Grabban), J. King.
    Náhradníci: Federici – Gosling, Aké, Afobe, Gradel, B. Smith, Grabban.

Rozhodčí: Dean – Long, Cook (vš. Anglie)