Djurgården – Davos 6:0 (kon.) | Skellefteå – Kuopio 4:0 (kon.) | Frölunda – Pardubice 5:2 (kon.)
Nitra – Plzeň 2:1 (kon.) | Tappara – Lugano 1:3 (kon.) | Sheffield – HV71 2:5 (kon.)
HK Nitra
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 27.08.2016, 17:00 • Nitra Aréna • Hokejová Liga mistrů • Skupina J

46:46
    Branislav Kubka (PLZ) při střele trefil jen napadajícího Filipa Bajtka. Domácí útočník chtěl do protiútoku, plzeňský obránce ho ale držel a nyní za to bude pykat.

33:37
    Branislav Mezei (NIT) putuje na trestnou lavici za podražení. Kubka je nakonec v pořádku a zvedá se z ledové plochy.

24:35
    Přesilová hra pro hostující celek. David Laliberté (NIT) je vyloučen na dvě minuty za hákování, dobrá šance pro indiány.

17:28
    Indiáni si zahrají první přesilovou hru. Branislav Mezei (NIT) držel za brankou Jaroslava Kracíka a inkasuje dvouminutový trest.

07:47
    Druhá přesilová hra pro Nitru, která je zatím aktivnější a žene ji hlasitá podpora fanoušků. Jaroslav Kracík (PLZ) je vyloučen za podražení.

04:50
    Domácí celek čeká první přesilová hra. Branislav Kubka (PLZ) dostává dvě trestné minuty za hákování.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 12. Blackwater (Slovák, Ordzovenský), 48. Milam (Laliberté, Blackwater) – 22. Kratěna (Johnson)

HK Nitra: Valent (Foltán) – Ordzovenský, Milam, Mezei (C), Rais, Versteeg, König – Blackwater, Slovák (A), Laliberté – Kutálek, Krištof, Ručkay – Štefanka (A), Paukovček, Macík – Bajtek, Bene, Chalupa – Pupák, Piačka. Trenér: Andrej Kmeč.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Pulpán (A), Čerešňák, Kvasnička, Kadlec (A), Moravčík, Kubka, Sklenička – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Lev, Kratěna (C) – Svoboda, Preisinger, Schleiss – Hollweg, Koreis, Yellow Horn. Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Smetana (AUT), Novák – Korba, Šefčík (všichni SVK).