Tondela – Belenenses 0:1 (kon.) | Estoril – Braga 1:3 (kon.) | Nacional – Benfica 1:3 (kon.)
GD Estoril Praia
1:3 (0:2)
SC Braga
Sobota 27.08.2016, 19:15 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:08:56)

Je dobojováno. Braga po výtečné první půli po změně stran na chvíli ztratila kontrolu nad zápasem, postupem času se ale hra vyrovnala a v samotném závěru nakonec přišla pojišťovací trefa hostů, kteří si z Estorilu zaslouženě odvážejí všechny tři body.

90+3

90+2
    Hosté si hlídají výsledek a chtějí dohrát tento zápas v bezpečné vzdálenosti od Marafony.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času.

90
    Alisson Farias naskočil do hry teprve ve druhé půli, ve které vstřelil branku a nyní se po druhé žluté kartě nechal poměrně zbytečně vyloučit.

90
    Braga se snadno ubránila a vyvezla balón na útočnou polovinu, kde už ale celou akci zbrzdila a vrátila se až k brankáři.

89
    Z té přilétl centr, jenž odvrátil jeden z hostujících obránců na rohový kop...

88
    Vukčević u autové čáry postrčil Klébera. Na řadu přichází standardní situace Estorilu, konkrétně z pravé části hřiště.

87
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Pedro Santos, přichází Alan.
    85. Andre PINTO - 1:3

85
    Braga právě vstřelila branku!
    V pětaosmdesáté minutě je o výhře Bragy zřejmě rozhodnuto! Santosův centr z rohového kopu skončil u ANDRÉ PINTA, jehož první střelu ještě zablokoval Amado, ovšem na druhý pokus už propálil vše, co mu stálo v cestě za třetím gólem svého týmu.

84
    Fanoušci i domácí hráči se dožadují odpískání penalty po Bolyho nastřelené ruce. Nic takového se ale neděje a do útoku míří červenobílí.

83
    Estorilu se nedaří navázat na začátek druhé půle a uzamknout Bragu na její obranné polovině. Hosté si svůj hubený náskok zkušeně hlídají.

82
    Bakič si u vlastní branky dobře pokryl balón a ten o soupeře otřel tak, že je z toho Marafonův výkop.

80
    Mattheus si pěkně navedl míč na osu hřiště, jenže střelou z dvaceti metrů Marafonovi velké komplikace neudělal, míč letěl přesně doprostřed branky.

79
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Wilson Eduardo, přichází Marko Bakić.

78
    Kléberova přetažená přihrávka nenašla nikoho ve žlutomodrém, nýbrž gólmana ve službách Bragy.