West Brom – Middlesbrough 0:0 (kon.) | Manchester City – West Ham 3:1 (kon.)
Manchester City
3:1 (2:0)
West Ham United
Neděle 28.08.2016, 17:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešní den vše, děkuji za pozornost a u Premier League zase někdy napočtěnou! (18:59:10)

Statistiky dnešního utkání
    Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 5:10.

Utkání je za námi, Citizens přidávají další tři body, ale že to byla dřina!

Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně a po třinácti minutách se jim povedlo snížit na rozdíl jediné branky. Následně byl k vidění vyrovnaný zápas. Domácí ovšem měli v závěru několik zajímavých šancí a jednu z nich dokázal využít Raheem Sterling! Manchester City se tedy dotahuje na svého městského rivala a Chelsea.

90+5

90+4
    Mark Noble následně kličkoval ve vápně a poslal míč na branku. Technickou střelou ovšem branku jen těsně přestřelil. Následovat bude odkop od branky Caballera.

90+3
    Caballero špatně odhadl situaci a odehrál míč jen na jednoho z hostů, jenž mířil do odkryté branky. Trefil ovšem jen hráče stojícího v ofsajdu.
    90+2. Raheem STERLING - 3:1

90+2
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Ten gól visel ve vzduchu! David Silva našel na levé straně RAHEEMA STERLINGA, který si obehrál brankáře a z velkého úhlu přidal svou druhou branku v tomto utkání!

90+2
    Další mega šance domácích! Po krásné kombinaci se dostal míč na Davida Silvu, který svou bombou napálil jen levou tyč!

90+1
    V první nastavené minutě z celkových čtyř se po pravé straně prodíral Sam Byram, kterému se ale nepovedlo svou akci zakončit přesným centrem.

89
    Další akce domácích. Samir Nasri dostal míč do vápna, odkud se pokoušel levačkou zakončit. Svým pokusem ovšem branku Adriána pouze přestřelil.

89
    Mohlo být rozhodnuto! Raheem Sterling dostal míč před branku a z levé strany zakončoval. Mladý anglický záložník ale zamířil jen do boční sítě!

88
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Fernando.

87
    Irons to ovšem zahráli nejhůře, co mohli. Centr letěl na Collins, který nedokázal zakončit a ještě byl nalezen v ofsajdovém postavení.

86
    Faulem se nyní provinil Nicolas Otamendi, který poslal k zemi Lanziniho. Uvidíme tedy standardní situaci pro hosty. Teď by se šikl Dimitri Payet.

85
    West Ham musí hrát, ale jejich útočná kombinace není dobrá. Sam Byram nedokázal nahrát na pár metrů, a tak jsou u míče domácí.

84
    Až nyní se dostali domácí do velké šance! Samir Nasri se dostal po pravé straně do vápna, kde obehrál brankáře a následně zakončoval do branky. Na čáře ovšem skvěle zasáhl obránce Sam Byram!

83
    Citizens i nadále kombinují na útočné polovině, ale od prvního poločasu sledujeme naprosto jiný celek. Nic se celku Pepa Guardioly nedaří.

82
    West Hamu nevyšel další útok, a tak budou vhazovat domácí. Ti vhazují na levé straně, odkud se budou chtít prodrat až do vápna.

David Panuška

Branky: 7. Sterling (Nolito), 18. Fernandinho (De Bruyne), 90+2. Sterling (Silva) – 58. Antonio (Masuaku)

Karty:   6. Fernandinho (MAC) – 14. Masuaku (WHU), 48. A. Fletcher (WHU), 51. Noble (WHU)

Manchester City: Caballero – Zabaleta, Stones (59. Kolarov), Otamendi, Clichy – Fernandinho, Silva, De Bruyne – Nolito (75. Nasri), Sterling, Agüero (88. Fernando).
    Náhradníci: Hart – Fernando, Nasri, Kolarov, Delph, Iheanacho, Navas.

West Ham United: Adrián – Collins, Reid (78. Calleri), Ogbonna – Antonio, Töre (46. Byram), Kouyaté, Noble, Masuaku – A. Fletcher, E. Valencia (61. Lanzini).
    Náhradníci: Randolph – Lanzini, Obiang, Byram, Calleri, Burke, Oxford.

Rozhodčí: Marriner – Beck, Ledger.