Club Brugge – Standard 2:2 (kon.) | Anderlecht – Gent 2:2 (kon.) | Genk – Waregem 1:0 (kon.)
Club Brugge KV
2:2 (0:1)
Standard Lutych
Neděle 28.08.2016, 14:30 • Jan Breydelstadion, Brugge • Belgická liga • 5. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše, loučím se s vámi a u dalších textových přenosů na viděnou. Hezký zbytek dne! (16:34:37)

Hlavní sudí Vertenten ihned po vstřelené brance ukončuje dnešní zápas! Střetnutí Brugg a Lutychu nabídlo opravdu mnoho opravdové parády, z mého pohledu byl domácí celek o něco málo lepší, avšak remíza je vzhledem k celému průběhu zápasu zřejmě zasloužená. Za domácí se prosadil v 53.minutě Gedoz a 94.minutě Engels. Na straně hostů se pak prosadil ve 14.minutě Touré a 86.minutě Junior.

90+5
    90+4. ENGELS - 2:2

90+4
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Tak to je neskutečné! Limbombe z pravé strany centroval přesně na hranici malého vápna, kde stál připravený BJORN ENGELS, který hlavičkou v poslední nastavené minutě srovnává na 2:2!

90+3
    Butelle dlouhým nákopem vybízí své spoluhráče zřejmě k poslední akci zápasu.

90+2
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Limbombe.

90+1
    Sektor hostujících fanoušků je na nohou a pomalu se začíná radovat z možných třech bodů.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Pořád ale ještě je šance na srovnání, Bruggy se úspěšně drží v blízkosti Hubertovy brány.

88
    Domácí teď již nemají co ztratit, vytahují se jak maximálně to jen jde.
    86. JUNIOR - 1:2

86
    Standard právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba Butelleho! Z rozehrávky rohového kopu zamířil míč přímo k brankáři Brugg, jenž jej chytil a následně vyhodil po zemi. Ovšem tutou rozehrávku vystihl Scholz, jenž hbitě posunul balón na EDMILSONA JUNIORA, který se prosadil navzdory třem obráncům a z hranice malého vápna posílá Lutych do vedení!

85
    Juniorovu střelu zblízka ztečoval Engles do zámezí.

84
    Modří cítí šanci získat všechny tři body na svou stranu, obrana Standardu však působí velmi kompaktně.