Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 4:1 (kon.)
Petrohrad – Toljatti 5:1 (kon.) | Viťaz – Omsk 2:3 (kon.) | Záhřeb – Spartak Moskva 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Lada Toljatti
Pátek 02.09.2016, 18:30 • Ice Palace • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:53:05)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejista.

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Domácí vítězí nakonec přesvědčivě 5:1 a připisují si další tři body do tabulky. Hosté tak z ledu Petrohradu odjedou s prázdnou.

59:58
    Ještě se bude vylučovat. Širokov inkasuje dvě minuty za hákování, ale na zápas už to nebude mít vliv. Půjde pouze a jen o zápis do statistik tohoto hráče.

59:36
    Domácí se bez problémů ubránili a nyní jsou už v plném počtu. Zápas se už jenom dohrává. Puk mají na svých hokejkách domácí hokejisté a už se pochopitelně nikam neženou.

58:45
    Denis Zernov mířil na Šesťorkina, ale ten si připravil další přesný zákrok.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Hosté se dostali do zakončení v prostoru mezi kruhy, ale kotouč mířící na Šesťorkina zablokovala pozorná domácí obrana.

57:36
    Šipačjov ještě inkasuje dvě minuty za držení protihráče a je tu ještě početní výhoda pro hosty.
    56:14 Alexandr BARABANOV - 5:1

56:14
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    ALEXANDR BARABANOV se dostal k odraženému kotouči před hostující brankou a poté svou střelou znovu rozvlnil Ježovovu klec. Je rozhodnuto. Takový náskok domácích už hosté nemají šanci dohnat. Do konce třetí třetiny zbývají necelé čtyři minuty. Domácí rozhodně žádné drama nedopustí. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Sergej Širokov.

55:12
    Další akce Petrohradu končí na pozorném brankáři hostů. Ten ale kotouč vyrazil pouze před sebe a dojíždějící Jarno Koskiranta mohl dorážet za jeho záda, ale nakonec pouze promáchl.

54:43
    Od modré čáry netradičně pálil Vadim Šipačjov, ale jeho plachtící střela mezi tři tyče nezamířila. Ježov si kotouč stáhl k sobě a přerušuje hru. Vhazování proběhne po jeho pravé ruce.

54:09
    Bumagin je na ledě a hosté jsou tak kompletní.

53:20
    Domácí mají kotouč na svých holích a pálí před Ježovem z každé pozice. Brankář hostů ale zatím tlaku Petrohradu odolává.

52:09
    Bumagin dostává dvě minuty za vražení na hrazení a Petrohrad si zahraje přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. A. Bělov (Čudinov, Šipačjov), 11. Barabanov (Prochorkin), 22. Dadonov (N. Gusev, Čudinov), 45. N. Gusev (Čudinov, Dadonov), 57. Barabanov (Prochorkin, Širokov) – 16. Volgin (Bělousov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Rukavišnikov, A. Bělov, Čudinov, Judin, J. Jakovlev, Rykov – S. Plotnikov, Dacjuk (C), Kovalčuk – Dadonov, Šipačjov, N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Širokov – Kablukov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.
    Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Gurkin, Korjagin, Sinicyn, Maleňkich (C), Volgin, Bělochvostikov, Suchich – Bumagin, Johansson, Filatov – Šenfeld, V. Komarov, Bělousov – Děmagin, Krysanov, Bočarov – A. Strelcov, Achmetov, Zernov.

Rozhodčí: Ansons, Ovčinnikov – Bersenjov, Judin