Mountfield HK – Kolín 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Liberec – Písek 14:2 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 0:1 (po pr.) | HC Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.) | Sparta – Letňany 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Pátek 02.09.2016, 17:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších hokejových klání zase někdy příště, na shledanou! (19:06:54)

Rozhodující gól na sebe nenechal dlouho čekat. Havlíčkův Brod v dnešním utkání zvítězil 1:0 po prodloužení.

60:25
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! VOJTĚCH HOLENDA je nejenže v pořádku po střetu v rohu kluziště, ale dokázal i rozhodnout dnešní utkání, když přebruslil tříčlenný obranný val Dynama a po bekhendovém blafáku překonal ležícího Jánského. Bez asistence.

60:01

Pozor! Uvidíme prodloužení tři na tři.

Šedesát minut základní hrací doby o vítězi tohoto zápasu nerozhodlo, následuje tedy pětiminutové prodloužení.

60:00

59:54
    Chára měl rozhodnutí, jak se říká, na lopatě, ale Blažek je dnes opravdu vynikající!

59:39
    Odražený kotouč skončil v boxu pomocných rozhodčích. Vhazování ve středním pásmu.

59:20
    Blümel se rozjel z vlastního obranného pásma a dostal se až před Blažka, ale ten je dnes skvěle připravený.

58:58
    Oddechový čas pro domácí.

58:58
    Po nepřesné přihrávce hostí odpískáno zakázané uvolnění.

57:40
    Přestože spolu nenastupují od začátku zápasu, ví o sobě i poslepu! Blümel teď opět našel skvěle najetého Machače, který však bekhendovou střelou neuspěl.

56:51
    Hostující útočnou akci zastavuje jeden z čárových sudí – ofsajd.

56:08
    Matěj Blümel předvedl po výpadu po pravé straně parádní zasekávačku a ještě lepší křižnou přihrávku na Machače, ale Blažek se senzačně přemístil a puk schoval ve výstroji.

55:16
    Odražený kotouč skočil přímo před Jánského, ten jej raději uklidil do lapačky.

54:55
    Leder našel svižným pasem rozjetého Blümela, jehož střelu zpoza havlíčkobrodského obránce vyrazil Blažek vyrážečkou.