Olomouc B – Slovácko B 1:0 (kon.) | Líšeň – Petřkovice 3:0 (kon.) | Hulín – Vyškov 2:1 (kon.)
Blansko – Třebíč 1:2 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 6:0 (kon.) | Mohelnice – Uničov 0:0 (kon.)
FC Hlučín
6:0 (3:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 03.09.2016, 16:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín výrazným rozdílem porazil hostující SK HS Kroměříž výsledkem 6:0. V prvním poločase se trefil Marek Szotkowski a po něm dvakrát Gevorg Badalyan. V druhém poločase se mezi střelce zapsal opět Szotkowski, který se trefil dokonce dvakrát a připsal si tak hattrick. Mezi střelce se zapsal i střídající Radek Sasín. Hlučín si tedy do tabulky připisuje druhé vítězství v této sezóně, naopak Kroměříž si na svou první výhru bude muset ještě počkat. (23:19:56)

90

90
    Ještě rohový kop pro domácí.

90
    Sasín faulovaný u středového kruhu.

89
    Poslední minuta utkání, diváci tleskají předvedenému výkonu.

88
    Žlutou kartu dostává hostující Steiner.

87
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Tenisový kanár je na světě! MAREK SZOTKOWSKI se trefil přesně k tyči a je to jeho třetí branka v dnešním utkání! – 6:0.

86
    Byla nařízena penalta pro Hlučín! Žižka vběhl do vápna a byl sražen obráncem.

84
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

82
    Zápas se dohrává, u míče jsou domácí a kráčí si pro tři body.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Hudeczek, přichází Jančík.

79
    Krejčí neprošel přes levou stranu, nicméně vybojoval alespoň roh pro svůj tým.

77
    Budín hlavičkoval pouze do tyče!

77
    Rohový kop pro hosty.

75
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lukáš, přichází Krejčí.

74
    Hra pokračuje, Dostál z hranice vápna trefil rukavice brankáře.

72
    Následně posílá rozhodčí oba týmy ke střídačkám, aby se občerstvily. Jediný Steiner zůstává u středového kruhu, kroutí hlavou a zřejmě si teď říká, co provedl za hloupost.

71
    Pátá branka je tady! Steiner mohl doklepnout jednoduchý míč do branky, nepochopitelně si ho ale zpracoval a následně netrefil prázdnou branku! Z protiútoku se prosadil RADEK SASÍN přesnou střelou k tyči! Nedáš dostaneš. – 5:0.

70
    Galetka faulovaný a standartní situace pro hosty.

David Bochňák

Branky: 22. Szotkowski, 26. Badalyan, 35. Badalyan (pen.), 54. Szotkowski, 71. Sasín, 87. Szotkowski (pen.)

Karty:   67. Hudeczek (HLU) – 59. Strašák (KRO), 60. Šmerda (KRO), 88. Steiner (KRO)

FC Hlučín: Hampel – Massaniec, Heiník, Žižka (C), Badalyan (70. Sasín), Foltýn, Dostál, Hudeczek (81. Jančík), Lukáš (75. Krejčí), Štefek, Szotkowski
    Náhradníci: Hlaváč – Sasín, Fišer, Krejčí, Galvas, Jančík

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Šustr – Látal, Čep (C), Šmerda, Hynčica (46. Strašák), Silný (43. Hromek), Netopil, Budín, Ferko (65. Galetka), Neubert, Steiner
    Náhradníci: Oral – Kašík, Hromek, Stratil, Strašák, Galetka

Rozhodčí: Trávníček Miroslav – Mikeska Karel, Mojžíš Jakub