HC Plzeň – Kladno 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:5 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.)
Zlín – Olomouc 4:1 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 0:8 (kon.)
Liberec – Sparta 9:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 03.09.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 2. kolo

63:38
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Adámek – 2 min., podražení).

60:34
    Na dvě minuty je za hákování vyloučen David Kovář (KVA).

45:06
    Za tvrdý zákrok u mantinelu je vyloučen na 5 plus do konce utkání Tomáš Nguyen (KVA) za nedovolené bránění.

41:58
    Další vyloučení Chomutova. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Patrik Lidák(CHM).

41:17
    Na dvě minuty je vyloučen Jiří Kopic. Energie bude hrát přesilovku 5 na 3.

39:34
    Na dvě minuty je vyloučen Marcel Hlaváček (CHM). Energie si tak v úplném závěru třetiny zahraje přesilovou hru.

36:35
    Po návratu Pajka z trestné lavice je trestán tým Energie znovu. Na dvě minuty je potrestána hráčská lavice za hru v šesti hráčích na ledě.

34:24
    Síly se opět srovnají. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Pajk (KVA).

34:08
    Na dvě minuty je vyloučen František Wágner (CHM) za držení protihráče.

30:16
    Máme tu první potyčku utkání! Po malém pošťuchování jsou vyloučeni hráči Martin Weinhold (KVA) za hrubost a Jiří Kopic (CHM).

29:36
    Síly se na ledě vyrovnají! Na dvě minuty je vyloučena hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:54
    Uvodíme další vyloučení. Tentokrát na straně Chomutova, kde je vyloučen Marcel Hlaváček (CHM) za hákování.

26:44
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Pajk – 2 min., podražení).

21:28
    Na dvě minuty je vyloučen Daniel Šilar (CHM) za sekání. Energii si zahraje další přesilovou hru.

15:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Michal Smutný – 2 min., hákování).

15:09
    Na dvě minuty je vyloučen Tamáš Részegh (CHM) za sekání.

13:42
    Na dvě minuty je vyloučen Pavel Vápeník (KVA) za podražení. Pro Chomutov to znamená další příležitost na gól.

11:09
    Na dvě minuty je vyloučen Jan Svoboda (CHM) za hrubost. Energie si tak zahraje také svojí první přesilovou hru.

08:50
    Chomutov si zahraje výhodu! Karlovarský Jakub Hendrych (KVA) se provinil krosčekem a je vyloučen na dvě minuty.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 43. Kovář (Hauzr), 54. Weinhold (TS) – 40. Adámek, 47. Lidák (Svoboda, Részegh), rozh. náj. Kulich

0:1   Kulich (CHM)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Pajk, Brabec, Weinhold, Vodička "A", Beer, Vápeník – Davídek, Janata "C", Kurfürst , Čejka, Kovář, Hauzr, Procházka "A", Šála, Nguyen, Tamáš, Hendrych, Horký
    Piráti Chomutov: Pavlát (Strejc) – Běhula, Lidák "C", Novák, Kopic, Smutný, Hlaváček, Gröger – Wágner, Rindoš "A", Adámek "A", Svoboda, Részegh, Chlán, Šilar, Polák, Kulich, Niňaj, Hřebíček

Rozhodčí: Kostourek, Krob – Coubal, Ševic