MFK Zvolen – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Bardejov – FC Košice 2:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šamorín 1:1 (kon.)
Martin – Skalica 0:3 (kon.) | Žilina B – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Sereď – Nitra 1:3 (kon.)
Poprad – R. Sobota 2:0 (kon.)
FK Poprad
2:0 (0:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 03.09.2016, 19:00 • NTC Poprad • MONACObet liga

Domáci predviedli v druhom polčase útočnejší futbal, vďaka ktorému strelili dva góly. V 73. minúte otvoril skóre Alekou a o desať minút neskôr upravil na konečných 2:0 Pelumb.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:48:17)

90+1

90+1
    Domáci sa snažia udržať si čistý štít, stretnutie sa prakticky už len dohráva.

90+1
    Rozhodcovia aj napriek dvom dlhotrvajúcim oštetreniam hráčov nadstavujú jednu minútu.

89
    Hatok posúval center do šestnástky z pravej strany, no akosi už nik z jeho spoluhráčov nedokázal spracovať.

88
    Kuridze si spracoval loptu na pravej strane šestnástky. Následne však už nejaký center alebo prihrávku do pokutového územia vykúzliť nedokázal.

86
    Rozhodcovia vyťahuje karty na oba smery po protestoch. Trest dostávajú Dejan Lačarak z MŠK a Mário Kurák z FK.

85
    Kurák posunul šikovne dopredu Markovi Lukáčovi, ktorý vystrelil z hranice šestnástky, no namieril iba tesne nad bránu!

83
    Poprad dal gól!
    Domáci zvyšujú svoj náskok a majú blízko k zisku troch bodov. Najprv z pravej strany pálil Lukáč, no proti Olejníkovi neuspel. Loptu následne posunul Bilas JUSUFIMU PELUMBOVI na opačnú stranu a ten pohotovou strelou k ľavej žrdi skóroval!

82
    Do zakončenia sa dostal hosťujúci Valeri Kuridze, ktorý nemal na výber žiadnych spoluhráčov a musel strieľať z nevýhodnej pozície z pravej strany. Bránu netrafil.

81
    Poliaček nedokázal získať vzdušnú loptu v súboji s Kuridzem. Následne aj hráčovi MŠK lopta odskočila a zachytili ju domáci hráči.

79
    Vyzerá to tak, že ruka to nakoniec nebola a pokutový kop sa zahrávať nebude. Popradskí hráči výrazne protestujú, no proti verdiktu, zdá sa, nič nezmôžu.

78
    Brankár Olejník vybehol z brány až príliš ďaleko, čo využil Hatok a získal loptu na pravej strane. Prihral ju do šestnástky Bilasovi, ktorý vypálil do Morháča. Otázne je, či to bola ruka alebo hlava, to sa momentálne diskutuje.

77
    Poliaček zahrával akciu z priameho kopu. Jeho pokus skončil na rukaviciach gólmana Olejníka.

Dnešné stretnutie sleduje 622 divákov.

75
    Rudolf Bilas si za šestnástkou zasekol protihráča a svojou ľavačkou pálil z veľkej diaľky. Lopta mierila nad Olejníkovu bránku.

74
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Szymon Gruca, prichádza Marko Lukáč.

73
    Domáci sa dostávajú do vedenia! Po nádhernej gólovej akcii, v ktorej si skvelo prihrali Peciar, Gruca a finálnu prihrávku naservíroval Bilas na kopačku ALEKOSA ALEKOUA, ktorý strelou k pravej žrdi prekonal Olejníka!