MFK Zvolen – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Bardejov – FC Košice 2:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šamorín 1:1 (kon.)
Martin – Skalica 0:3 (kon.) | Žilina B – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Sereď – Nitra 1:3 (kon.)

90
    V dnešnom stretnutí sa budú nadstavovať ešte dve minúty.

87
    Žltú kartu dostáva Bošanský (Nové Mesto nad Váhom).

85
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    Domáci futbalisti celkom rýchlo vyrovnávajú! Gól na 1:1 sa podarilo streliť MÁRIOVI LOPUŠANSKÉMU! Čaká nás teda ešte dramatický záver stretnutia.

79
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Rapavý, prichádza Bošanský.

76
    Šamorín dáva gól! A máme tu prvý gól stretnutia! Skóre zápasu otvára favorit dnešného duelu Šamorín! Úspešným strelcom sa stal DANILO MARIOTTO DOS SANTOS!

71
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Maximiniano, prichádza Santos.

65
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Ágh, prichádza Ozogány.

65
    Žltú kartu dostáva Mikuš (Nové Mesto nad Váhom).

57
    A ďalší rohový kop domáceho mužstva. Nové Mesto nad Váhom zvyšuje svoje ofenzívnu aktivitu.

56
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Jastráb, prichádza Mikuš.

54
    Domáci futbalisti získavajú už 6 rohový kop v dnešnom stretnutí.

49
    Žltú kartu dostáva Jastráb (Nové Mesto nad Váhom).

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme gól nevideli, keďže nemal padnúť v podstate ani z čoho. Nižšie vám ponúkame štatistiky po 45 minútach:

45+4
    Tak aby nebolo hosťom smutno, tak aj oni si pripisujú na svoje konto žltú kartu v úplnom závere prvej časti hry.

45+2
    Domáci futbalisti sú zbytočne ku koncu prvého polčasu agresívny. Druhá žltá karta putuje znovu do domáceho tábora.