MFK Zvolen – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Bardejov – FC Košice 2:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šamorín 1:1 (kon.)
Martin – Skalica 0:3 (kon.) | Žilina B – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Sereď – Nitra 1:3 (kon.)
Poprad – R. Sobota 2:0 (kon.)
MŠK Fomat Martin
0:3 (0:3)
MFK Skalica
sk Sobota 03.09.2016, 16:00 • Štadión FK Slovan Žabokreky • MONACObet liga

Skalica si zo zápasu proti Martinu odnáša očakávané tri body, ktoré si zaistila hlavne kvalitným výkonom v prvom polčase. Druhý polčas zápasu bol mierne horší, ale pramenilo to z jasného výsledku už po prvej časti. Martin je s tromi bodmi naďalej na predposlednom mieste, Skalica sa priblížila prvému Šamorínu na rozdiel dvoch bodov. (17:49:44)

90
    Koniec zápasu. Rozhodca odpískal záver presne po deväťdesiatich minútach.

89
    Skaličan Jakubek skúšal strieľať z tridsiatich metrov, jeho pokus pokryl Feriančík.

88
    Zápas sa už iba dohráva.

86
    Lopta je opäť v strede ihriska.

86
    Ľuboš Thomka prešiel cez troch hráčov a založil akciu Martina.

85
    V posledných minútach držia častejšie loptu domáci hráči, hostia sa už nikde neponáhľajú.

83
    Martinčania útočili po ľavej strane, lenže obrana hostí ostala pozorná.

82
    Posledné striedanie v zápase. Ulricha nahradil Vrábel.

79
    Peknú akciu predviedli Človečko s Jakubkom. Záverečnú strelu Človečka musel vyraziť až brankár Feriančík.

79
    Druhé striedanie Skalice. Na ihrisko prišiel Jakub Slaný, odišiel Lukáš Hruška.

78
    Domáci sa prezentujú nepresnými prihrávkami. Nedarí sa im dostať z vlastnej polovice.

76
    Druhý polčas sa nehrá v takom tempe ako ten prvý, Skaličania však kontrolujú zápas.

75
    Človečko využil držanie lopty a vystrelil na domáceho Feriančíka. Lopta tesne minula pravú tyč.

74
    Futbalisti Skalice držia loptu pred šestnástkou domácich.

72
    Posledné striedanie domácich. Novú posilu Ondreka nahradil Burger.

70
    Skaličania striedajú prvýkrát v zápase. Aktívneho Milunovića nahradil Jakubek.

69
    V súboji pri rohovej zástavke fauloval hosťujúceho obrancu Gríger.

68
    Ďalší center mieril pred bránu hostí, ktorí aj napriek problémom držia trojgólové vedenie.