Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 5:1 (kon.)
CSKA Moskva
6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
Lada Toljatti
Neděle 04.09.2016, 16:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Do zápasu nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista. (18:18:39)

CSKA Moskva potvrdila roli favorita a dokázala tento duel vyhrát rozdílem třídy. Lada neměla šanci uspět. Moskva tak získává do tabulky další body, tentokrát po výhře 6:1.

59:50
    Už se nic nestane.

59:00
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve třetí třetině, převahu domácích pokračuje dál.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a i v zápase.
    Autor branky.

56:50
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Šestou branku přidávají domácí hokejisté v přesilové hře. Po nádherné kombinaci se ujela střela JONASE ENLUNDA. Asistence: Bud Holloway a Bogdan Kiselevič.

55:01
    Hostující tým se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Ani elitní formace nedokáže změnit obrázek hry, který nastolili aktivně hrající borci z CSKA.

54:59
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Alexandr Strelcov – 2 min., sekání).

54:15
    V poklidném tempu se utkání dohrává. Hostující celek naklade velký odpor domácím hokejistům.

52:51
    Poměr střel na branku ve třetí třetině 7:2 ve prospěch domácích. Hned dvakrát se to zakončení dostal Maxim Mamin.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí celek jednoznačně míří za výhrou v tomto duelu.

49:34
    V padesáté minutě se domácí znovu prosazují. Jonas Enlund našel výborně postaveného NIKITU KVARTAĽNOVA, který překonal Ilju Ježova.. Asistence: Jonas Enlund.

48:15
    Andrej Světlakov se dostal do zajímavé střelecké pozice, brankář Lady jej dokázal vychytat. Výborně to udělal Ilja Ježov.

47:31
    Nezáživný hokej pokračuje dál. Blíží se polovina třetí třetiny, domácí celek stále vede o dva góly.

46:50
    V vidění není příliš atraktivní hokejová podívaná. Zápas se v poklidném tempu odehrává.

43:25
    Hostující celek je nyní aktivnější, domácí gólman dokázal dva pokusy soupeře zneškodnit.

42:59
    Výbornou práci nyní odvedli hostující obránci, ti zblokovali dvě střely domácích.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Košelev, 9. Denisov (Ožiganov), 13. K. Petrov (Holloway), 31. Pivcakin (Mamin, Košelev), 50. Kvartaľnov (Enlund), 57. Enlund (Holloway, Kiselevič) – 38. Filatov (Johansson)

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Čmychov, Kiselevič, Pivcakin – Scott, Tělegin, Enlund – Světlakov, Košelev, Mamin – Holloway, Al. Popov, K. Petrov – Kvartaľnov, Korotkov, Osnovin.
    Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Korjagin, Gurkin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Kostromitin, Bělochvostikov – Šenfeld, V. Komarov, Bumagin – Filatov, Johansson, Zernov – Achmetov, Bělousov, A. Strelcov – Děmagin, Krysanov, Bočarov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Vladimir Bukin – Alexei Maitak, Evgeny Pronskikh