Nitra – Stavanger 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Junosť Minsk 3:2 (kon.) | Mnichov – Fribourg 3:1 (kon.)
Lørenskog – Liberec 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Rauma 1:6 (kon.) | Rouen – Davos 2:3 (po pr.)
Zug – Esbjerg 3:2 (2:0 po s.n.) | Bern – Linz 5:0 (kon.)
ERC Ingolstadt
1:6 (0:1, 1:1, 0:4)
Lukko Rauma
Úterý 06.09.2016, 19:30 • Saturn Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

To je ode mě vše! Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný večer. (21:54:35)

Zápas je za námi! Ve druhé třetině to sice vypadalo, že by domácí mohli stáhnout manko a zdramatizovat souboj o postup. Závěrečnou třetinu ale Ingolstadt nezvládl a prohrál jí 0:4. Za branky mohou především laciné chyby v obraně a ani Pielmeier dnes Ingolstadt moc nepodržel. Německý tým tak ztratil nejen celý zápas, ale i šanci na postup. Hosté jsou naopak v euforii, protože před posledním zápasem mají postup jistý!

59:37
    Rauma kontroluje situaci, má puk na holích.

58:45
    Před brankou bylo teď nahuštěno několik hráčů. Nepřehlednou situaci vyřešil sudí hvizdem, protože si všiml posunutí branky.

58:32
    Rauma vyhazuje a je to zakázané uvolnění.

58:22
    Bude se vhazovat u hostující branky.
    56:06 PITKANEN - 1:6

56:06
    Tým Lukko Rauma právě vstřelil branku!

V závěrečné periodě se finskému celku opravdu daří a postup už mu neunikne. Z mezikruží tvrdě propálil brankářovy betony ILMARI PITKANEN.

55:02
    Hostující Makinen putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Podaří se domácím alespoň snížit?

53:45
    Domácí fanoušci se bouří. Oppenheimer byl velmi tvrdě naražen na mantinel a sletěl k ledu jako papír. Píšťalka sudího zůstala němá.

53:04
    Oddechový čas pro domácí.

53:04

51:21

Tak tohle už je asi definitivní. Domácí inkasují při přesilovce a postup do vyřazovací části se jim vzdaluje v nedohlednu. Pátou branku vstřelil JANNE NISKALA. Asistence: Sami Lahteenmaki, Steven Seigo.

51:04
    A hosté budou hrát chvíli 5 na 3. Na trestnou jde i Schopper.

49:35
    Vyloučení v týmu ERC Ingolstadt (Friesen – 2 min., sekání).

49:21
    Domácí se stále brání. Střela z mezikruží z otočky byla zblokovaná.

48:32
    A hosté opět útočí, tentokrát už je ale domácí obrana na pozoru a získává puk.
    46:46 Aaron GAGNON - 1:4

Tomáš Brož

Branky a nahrávky: 35. Greilinger (Laliberte) – 9. Tukonen (Tiivola), 29. Lahteenmaki (Seiso, Tukonen), 41. Vahalahti (Tukonen), 47. Gagnon (Koivisto, Claireaux), 52. Niskala (Lahteenmaki, Seigo), 57. Pitkanen

ERC Ingolstadt: Pielmeier (Eisenhut) – Koppchen, Wagner, Kohl, McNeill, Salcido, Friesen, Buchwieser, Oppenheimer – Elsner, Pielmeier, Irmen, Tatíček, Laliberte, Buck, Jackques, Pohl, Boyce, Greilinger, Kiefersuer.
    Lukko Rauma: Karjalainen (Kahkonen) – Niskala, Sigo, Virtanen, Riikola, Makinen, Ahonen, Claireaux, Ventela – Vahalahti, Tukonen, Gagnon, Tiivola, Koivisto, Lahteenmaki, Antonen, Koivistoinen, Liedes, Pitkanen, Vidgren, Suuronen.

Rozhodčí: Lemerlin, Piechaczek – Gossman, Kohlmüller