Magnitogorsk – Riga 2:1 (kon.) | Ufa – Jokerit 2:3 (kon.) | Toljatti – Jaroslavl 2:3 (0:1 po s.n.)
N.Novgorod – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Kazaň – Dynamo Moskva 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Vladivostok 1:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 08.09.2016, 18:30 • TatNeft Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:50:30)

Československá stopa

Jiří Sekáč (KZN) 1 + 1 čas na ledě: 14:01

Dnešní utkání je za námi. První dvě třetiny byli velmi vyrovnané, také tomu napovídal stav utkání 1:1. Ve třetí třetině však domácí zabrali ještě více, než v těch dvou prvních a nakonec zaslouženě zvítězili 4:1! Za domácí se dnes trefili Sekáč, Tkačjov, Glinkin a Azevedo. Za hosty se dnes prosadil pouze Galimov. Hosté ve třetí třetině naprosto propadli a zaslouženě tak prohráli.

Střely na branku: 28 – 26

59:08 Justin AZEVEDO - 4:1

59:08
    Kazaň vstřelila branku!
    Domácí vedou už 4:1! Těsně po vypršení trestu Robinsona se ke střele z pravého kruhu dostal JUSTIN AZEVEDO a ten se následnou střelou do levého horního růžku nemýlil. Lazušin byl bez šance. Asistence: Vasilij Tokranov a Jiří Sekáč.

59:06

58:21
    Domácí si předávají kotouč mezi sebou v útočném pásmu. Ke střele se však zatím neodhodlali.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:53
    Zacharčuk vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry, jeho pokus však Lazušin dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.

57:20
    Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a jeden z obránců kotouč dokázal vyhodit až za branku soupeře.

57:09
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Mat Robinson.

56:36
    Domácí se momentálně zbavují kotouče vyhazováním ho do středního pásma.

55:46
    Ne však na dlouho, neboť o malou chvíli později jeden z nich špatně přihrál na modrou čáru Abrosimovovi a ten tak kotouč nezachytil na modré čáře.

55:31
    Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.

54:31
    Hosté se okamžitě snaží na obdrženou branku odpovědět stejnou mincí. Domácí defenziva však dnes pracuje velice dobře a zatím se jim to tak nedaří.
    54:03 Anton GLINKIN - 3:1

54:03
    Domácí využívají přesilovou hru a vedou 3:1! ANTON GLINKIN převzal kotouč v pravém kruhu, následně si s ním sjel do mezikruží a střelou k pravé tyči nedal Lazušinovi sebemenší šanci. Asistence: Stěpan Zacharčuk.

53:21
    Domácím se zatím nedaří dostat s kotoučem do útočného pásma.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 2. Sekáč (Sidorov, Azevedo), 50. Tkačjov (Čibisov, Lukojanov), 55. Glinkin (S. Zacharčuk), 60. Azevedo (Tokranov, Sekáč) – 29. A. Galimov (Gorovikov, A. Osipov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Abrosimov, D. Musin, Sidorov, Ohtamaa, S. Zacharčuk, Tokranov – An. Popov, Glinkin, Varnakov – Tkačjov, Čibisov, Lukojanov – Žukov, Azevedo, Sekáč – Svitov (C), Golubev, Obuchov – M. Lazarev, Archipov.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – D. Višněvskij, I. Nikulin, A. Osipov, Robinson, Makljukov, Hietanen, J. Zajcev – A. Těreščenko (C), Karsums, Karpov – Kokujov, Rybakov, Sopin – A. Galimov, Gorovikov, Tarasov – Brjukvin, Dugin, Vladimirov.

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Otmachov, Palej