Olomouc – Jihlava 2:7 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 12:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
12:1 (3:1, 6:0, 3:0)
HC Litvínov
Čtvrtek 08.09.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

Máme tu konec zápasu, který jasně ovládli domácí dvanácti góly do brány Litvínova. Po jasné výhře ve druhé třetině poměrem 6:0 se projevila i třetině třetí, kterou energetici ovládli 3:0. Tato výhra patří domácím jednoznačně. po kvalitním výkonu na ledě se příliš nedá divit samotnému výsledku utkání. Pro dnešní zápas je to ode mě vše. Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (20:12:10)

59:25
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští pokračují ve své jízdě a dávají svůj dvanáctý gól! Po sebrání gólu v rozehrávce se podařilo JANU TLAČILOVI, velmi jednoduše prostřelit brankáře Pejsara. Bez asistence

58:37
    Tak skóre se nám ještě jednou mění! Po chybě brankáře Pejsara se dokázal prosadit v útoku FILIP BERNÁTH, který zvyšuje skóre. Asistence: Jiří Habelštát

58:25
    Filip Bernáth úplně osamocen ujížděl na bránu a rozhodl se pro střelu , která se však odrazila od horní tyče a skončila v ochranné síti.

57:46
    Avšak tu máme velké úsilí od Patrika Štastného, na kterém je vidět chuť po vstřeleném gólu.

57:15
    Utkání se víceméně dohrává. Vítěz je znám od začátku třetí třetiny, kdy domácí navázali na výborný výkon ve druhé periodě.

57:00
    Hosté se v samotném závěru snaží o vstřelení gólu, který přes velký nátlak nepřichází.

56:28
    Oba týmy velmi zmatkují ve středním pásmu a ani jeden tým nemá na svého soupeře navrch.

55:36
    Litvínov velmi zvýšil tempo své hry a usadil se v útočném pásmu.

54:07
    Domácí hrají velmi dobře v útočné třetině, ale zatím bez gólového prosazení.

53:52
    Další nahození poslal na bránu Litvínova Tomáš Přibyl, který získal pro svůj tým útočné pásmo.

52:54
    Litvínov hraje v plném počtu, ale stále čelí nátlaku ze strany Karlových Varů.

52:14
    Litvínov se potýká s dalším oslabení, ale zatím obstojně vykrývá všechny střely.

51:31
    Litvínovští hrají ve čtyřech.

51:12
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Robert Bártek – 2 min., nedovolené bránění).

50:56
    Ondřej Dufek se sám ocitl před bránou v samostatném úniku, ale zaváhal a netrefil odkrytou bránu.

50:07
    Přesilová pětka domácích předvedla kus dobré práce, ale zatím bez gólové šance.

49:32
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Michal Jurka – 2 min., hákování).

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 11. Tlačil, 17. Přibyl (Šik, Petrov), 20. Hotěk (Šik), 28. Tlačil (Šik, Hotěk), 30. Tlačil (Bečka), 33. Prošek (Bernáth, Slabý), 34. Hudečka (Habr, Přibyl), 35. Šik (Petrov, Štaif), 38. Šik (Přibyl), 47. Bernáth (Hotěk, Tlačil), 59. Bernáth (Habelštát), 60. Tlačil – 12. Havlík (Vopat, Mišák)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Bernáth "C", Zavřel, Štaif, Kala, Kořán, Přibyl – Slabý, Bečka "A", Prošek, Petrov, Halberštát, Holub, Hotěk, Šik, Tlačil, Hudečka, Štastný, Habr, Maydl
    HC Litvínov: Kožnár (od 35. Pejsar ) – Havlík, Hipius "A", Cikánek, Jurka, Černohorský, Bartek, Žižka, Myšák "C" – Vopat "A", Bartoš, Pech, Dufek, Kordule, Arnold, Svoboda, Čapek

Rozhodčí: Valenta – Gerát, Rubáš