Sparta – Litoměřice 3:2 (kon.) | Třinec – Zruč n/S 3:13 (kon.) | Slavia – Hradec Králové 6:2 (kon.)
Helas Brno – Interobal Plzeň 6:4 (kon.) | Hodonín – Česká Lípa 6:6 (kon.) | Vysoké Mýto – Chrudim 1:3 (kon.)
Helas Brno
6:4 (2:1)
SK Interobal Plzeň
Pátek 09.09.2016, 20:001. Futsal liga • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Radio Krokodýl Helas Brno: Zrzavý (Dang) – D. Cupák, Lidmila, Lerch, Ovčačík, Hrubý, Šarkozy, Mužík, V. Cupák, Lacko, Dornay, Konečný.

SK Interobal Plzeň: Kubíček (Landrgott) – Šíša, Koc, Kasík, Štrajt, Mariánus, Stejskal, Abraham, Holý, Hudaček, Hibler.

Rozhodčí: Kaštánek – Kliner.

Oba celky jsou již na hrací ploše, utkání může začít.

1

1
    Úvodní rozehrávku obstarali domácí hráči, dostali se na dostřel branky, ale zakončit nedokázali.

1
    Brněnští budou rozehrávat standardní situaci z nadějné pozice.

1
    Radio Krokodýl Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají nařízeného přímého kopu ke vstřelení první branky, IVAN LACKO dělovkou vymetl levý horní roh branky.
    1. Ivan LACKO - 1:0

2
    Nepřesnou přihrávkou Plzně končí jejich akce a následně hosté také střídají.

3
    Krokodýl je zatím aktivnějším celkem, Plzni se nedaří dostat se ke střele.

3
    Štrajtovo zakončení bylo staženo na roh.

4
    Abraham tvrdě pálil a Zrzavý měl plné ruce práce, aby dokázal míč vyrazit.

5
    Lacko nedokázal ideálně zpracovat přihrávku, míč mu utekl do zámezí.

5
    Tentokrát střelec úvodní branky střílel z pravé strany, ale pokus mu vůbec nesedl a zamířil po zemi mimo tři tyče.

7
    Domácí zatím stále dobře brání a nepouští svého soupeře do výraznější šance.

7
    Abraham tvrdou ranou z první z poměrně velké vzdálenosti prověřil Zrzavého, jenž jeho ránu pouze vyrazil.

9
    Domácí futsalisté využívají rychlého útoku k navýšení skóre, Lacko poslal z pravé strany míč na druhou stranu IVANA ŠARKÖZYHO, jenž z první zakončoval ke vzdálenější tyči. Asistence: Ivan Lacko.
    9. Ivan ŠARKÖZY - 2:0

10
    Plzeň je směrem dopředu aktivní a snaží se snížit, ale gólman Zrzavý je proti a kryje jejich všechny pokusy.

10
    Štrajtovi střela vůbec nesedla, mířil tři metry vedle branky.

11
    Zrzavý poslal obloučkem míč přes celé hřiště pouze ke gólmanovi Kubíčkovi.

12
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Parádní kombinace Plzně na jeden dotek, do které se zapojila celá čtveřice končí gólem ze sálovky ZDEŇKA KASÍKA, který pálil z první a Zrzavý byl bezmocný.
    12. Zdeněk KASÍK - 2:1

13
    Plzeň se snaží aktivně napadat, s čímž si Brno dokázalo poradit a rozehrát akci.

14
    U míče jsou plzenští, kteří trpělivě kombinují.

14
    Šíša ze středu hřiště pálil přímo do místa, kde byl gólman Zrzavý.

15
    Hrubý se sám dokázal prokličkovat až ke střele z pravé strany, Kubíček ale dobře vyběhl a vyrazil jeho pokus. Hrálo se ze strany na stranu.

16
    Domácím se nepodařilo ideálně rozehrát rohový kop a následně si vybírají oddechový čas.

17
    Plzenští se stále snaží aktivně napadat soupeře při rozehrávce, Brno si s tím i tentokrát dokázalo poradit.

17
    Stejskal podrazil Hrubého, který se ho snažil obejít na polovině hřiště, rozhodčí odpískali jednoznačný faul.

17
    Kubíček nyní v pohodě zakročit, Plzeň se vydává rychle do útoku.

18
    Oddechový čas v prvním poločase se nyní vybírá také Interobal Plzeň.

18
    Střela hostujícího celku mířila jen těsně vedle levé tyče, Plzeň nadále zůstává u balónu.

18
    Ovčačík po přihrávce od Davida Cupáka zkusil vypálit z první z pravé strany, ale jeho střela zamířila vysoko nad.

19
    Pátý akumulovaný faul Plzně.

19
    Domácí sáhli k taktickému faulu a zastavili rychlý útok Plzně po levé straně.

20
    Hraje se poslední minuta první půle, hra se přesouvá ze strany na stranu.

20
    Hrubý tvrdou ranou z rychlého protiútoku prověřil Kubíčka, který jeho ránu vyrazil.

20

První poločas je u konce, skóre otevřel hned v 1. minutě Lacko, vedení domácích navýšil po souhře na jeden dotek Šarközy. Za hostující Plzeň snižoval ve 12. minutě Kasík, ve druhém poločase se jistě máme ještě na co těšit.

Hráči obou celků jsou již na palubovce a pomalu se připravují na začátek druhé půle.

21

21
    Plzenští jsou hned od úvodu půle aktivní dopředu, k zakončení se zatím ale nedostali.

23
    Štrajtovu střelu z levé strany zneškodnil Zrzavý.

24
    Parádní sólo v podání VÁCLAVA KOCE! Koc nejprve obešel na levé straně Hrubého, poté proti němu vyběhl gólman Zrzavý, toho se zbavil zasekávačkou a zakončoval patičkou do prázdné branky.
    24. Václav KOC - 2:2

25
    Šarközyho střelu srazil gólman Kubíček na rohový kop.

26
    Po rozehrávce standardní situace pálil k levé tyči Šarközy a jeho pokus uklidil mezi tři tyče Ivan Lacko. Asistence: Ivan Šarközy.
    26. Ivan LACKO - 3:2

27
    Plzeňskou střelu zblokoval domácí obránce na rohový kop.

28
    Jeden z hostujících hráčů sice ležel na palubovce, hra ale pokračovala dále, ztráty míče Brna využili hosté k dalšímu vyrovnání, o které se postaral po individuální akci zakončením mezi nohy gólmana TOMÁŠ ABRAHAM.
    28. Tomáš ABRAHAM - 3:3

30
    Hra je vyrovnaná, výsledek bude zřejmě o jediné rozdílové brance.

30
    Odpískán faul Plzně na polovině hřiště.

31
    Zrzavého dlouhý výhoz žádného z jeho spoluhráčů nenašel, a tak musí očekávat za malou chvíli další útok Interobalu.

32
    Krokodýl nedokázal využít šanci na protiútok a poté navíc na polovině hřiště fauloval Lerch.

32
    Hrubého střela z levé strany sice nemířila přímo na branku, ale našela v bředbrankovém prostoru STANISLAVA LERCHA, který změnil směr míče a nasměřoval ho za záda Kubíčka. Asistence: Vítězslav Hrubý.
    32. Stanislav LERCH - 4:3

34
    Plzenští sice kombinují na útočné polovině, ale nedaří se jim dostat se ke střele.

35
    Domácí se ujímají dvoubrankového vedení, když po přihrávce z pravé strany od Ovčačíka skóroval DAVID CUPÁK. Asistence: Jan Ovčačík.
    35. David CUPÁK - 5:3

35
    Kubíček dlouhým výhozem nenašel za obranu si nabíhajícího Kasíka.

36
    Je tu další gól a tenotkrát na straně hostů, kteří zásluhou MICHALA HOLÉHO snižují na rozdíl jediné branky.
    36. Michal HOLÝ - 5:4

37
    Zrzavého další dlouhý výhoz byl bezúspěšný, míč skončil v rukavicích Kubíčka.

38
    Interobal opět útočí, vyrovnat se jim zatím ale nedaří.

39
    Plzeňští si vybírají oddechový čas na poradu před závěrem zápasu.

39
    Hosté to zkouší v pěti hráčích v poli!

39
    Míč je na sálovkých Plzně, ta se ale nemůže dostat na dostřel branky.

40
    Poslední minuta zápasu, hosté nyní trefili tyčku z levé strany.

40
    Čtyřiačtyřicet sekund před závěrečnou sirénou si vybírá oddechový čas také Krokodýl Brno.

40
    David Cupák na hranici velkého brankoviště svedl souboj s Kubíčkem, který proti němu vyběhl a nedovolil mu zakončit.

40
    Je rozhodnuto, David Cupák trefou do odkryté branky pečetí své první vítězství v letošním ročníku. Asistence: Vítězslav Hrubý.
    40. David CUPÁK - 6:4

Zajímavý zápas prvního kola mezi Krokodýlem Brno a Interobalem Plzeň je u konce, hosté museli po celý zápas dotahovat, obrátit vývoj utkání se jim ale nepodařilo, Brno si tak připisuje své první tři body v nové sezoně. (21:53:39)

Adam Joska

Branky: 1. Lacko, 9. Šarközy (Lacko), 26. Lacko (Šarközy), 32. Lerch (Hrubý), 35. Cupák (Ovčačík), 40. Cupák (Hrubý) – 12. Kasík, 24. Koc, 28. Abraham, 36. Holý

Rozhodčí: Kaštánek – Kliner