FC Lokomotíva Košice
3:1 (1:0)
Partizán Bardejov
sk Pátek 09.09.2016, 16:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

S konštatovaním, že Bardejov obdržal rovnaký počet gólov v jednom zápase ako za uplynulých päť kôl dohromady, sa s Vami lúčim. Prenosom 6. kola skupiny Východ medzi FC Lokomotívou Košice a Partizánom Bardejov Vás sprevádzal Viktor Kalinács, ktorý sa teší na ďalšie futbalové zážitky. Prajem príjemný zvyšok piatku a ešte krajší víkend. (18:03:06)

Sledovali sme zápas, v ktorom sa rozhodlo o tom, že Lokomotíva Košice bude minimálne na jeden deň na čele tabuľky skupiny Východ. Skóre zápasu otvorili domáci po necelej polhodine hry. V druhom polčase sme sledovali zaujímavú desaťminútovku, ktorú odštartoval žltou kartou v 48. minúte Harvila. Za desať minút sme potom videli gól na 2:0, žltú kartu Gálla a gól z penalty v podaní hosťujúceho Hamuľaka. Na konečných 3:1 stanovil Harvila.

90+3

90+3
    Hostia sa prezentovali v poslednej minúte ešte hlavičkou mimo bránu. Hamuľak mohol upraviť na konečných 2:3, jeho pokus bol, nanešťastie pre hostí, nepresný.

90+2
    Domáci ťažia z vysunutej formácie Partizánu, gól z rýchlej kontry nedali a po dobrej práci budú ešte aj vhadzovať.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty a hostia majú loptu vo svojej moci.

90
    Košice zastavili jednu z posledných snáh o útok hostí faulom v strede ihriska.

89
    Košičania v ďalšom útoku, Bardejov sa nemá ako dostať k výraznému tlaku na konci zápasu.

88
    Zaujímavý zápas pre Harvilu. Ten najprv odštartoval svižnú desaťminútovku žltou kartou, aby v 76. minúte zvýšil na 3:1. Nakoniec je vystriedaný Radoslavom Kamencom.

88
    Lokomotíva má ale zápas pod kontrolou a vhadzuje.

87
    Hostia majú posledné minúty na to, aby vykresali aspoň iskričku nádeje na vyrovnanie.

86
    Bardejov predviedol rýchly výpad po krídle, ten bol zastavený pred pokutovým územím.

85
    Bardejov sa momentálne bráni a skúsené Košice držia lopty na polovici súpera.

83
    Po sérii vhadzovaní majú loptu opäť raz domáci.

81
    Čo ale nebolo pred minútou, mohlo tak byť teraz! Pavol Šuľák prekvapil brankára Nováka strelou z polovice ihriska! Bol to takmer gól, no strelcovi prekazila radosť spojnica brány! Brankár hostí loptu nepochopiteľne iba kontroloval a takmer sa mu to vypomstilo...

80
    Domáci rozohrali ďalší roh, gól to tentokrát nebol.

79
    Domáci hráči navyše pokračujú v ofenzívnom poňatí hry a pridávajú útok za útokom.

77
    Hostia to už budú mať veľmi ťažké, rozdiel dvoch gólov sa bude doťahovať veľmi zle.

76
    Lokomotíva Košice dala gól!

Ešte v tej iste minúte vstrelili domáci tretí gól! Gólom z približne 20 metrov sa prezentoval ŠTEFAN HARVILA.