Sturm Graz – Rapid 1:1 (kon.) | Austria – Wolfsberger 4:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Mattersburg 2:1 (kon.)
St. Pölten – Ried 2:3 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:1 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 10.09.2016, 18:30 • CASHPOINT Arena, Altach (kapacita: 8.500 diváků) • Rakouská Bundesliga • 7. kolo

Domácí celek dokázal tento duel vyhrát. Vstřelil dvě branky a hostují tým dokázal v nastaveném čase jen snížit. (20:55:12)

90+5
    90+4. PERLAK - 2:1

90+4
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Po faulu v pokutovém území následovala penalta. MICHAEL PERLAK ji proměnil.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Galvao (SC Rheindorf Altach).

90+2
    V nastaveném čase sledujeme poměrně vyrovnaný fotbal, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut rozhodčí nastaví.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hrají takticky velmi dobře. Kontrolují hru.

87
    Domácí fotbalisté v posledních deseti minutách vstřelili dvě branky, díky kterým tento duel vyhrají. Hostující celek se snaží, je to na něm vidět, nicméně je nepřesný na útočné polovině.
    84. ZIVOTIC - 2:0

84
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Blesková akce domácích fotbalistů znamená vedení Altachu o dvě branky. NIKOLA ZIVOTIC pravou nohou posílá přízemní střelou míč do branky. Asistence: Dimitri Oberlin.

83
    Hostující celek má k dispozici možná poslední šanci na vyrovnání. Jano rozehrával rohový kop.

82
    Statisticky lepším týmem jsou domácí fotbalisté. Za svou aktivitu byli odměněni brankou.

80
    Deset minut do konce druhého poločasu, domácí se dostali do vedení a pro hosty je to velká rána. Nemají mnoho času na vyrovnání.
    78. ZIVOTIC - 1:0

78
    Domácí se dostávají do vedení. NIKOLA ZIVOTIC skóruje do prázdné branky. Dostal výborná centr z levé strany. Asistence: Andres Lienhart.

77
    Domácí celek je střelecky aktivnější, na branku vystřelil hned čtyřikrát. Gól nepadl ani z jedné střely.

75
    Poslední čtvrthodinka hry je před námi. Diváci sledují atraktivní fotbal, nicméně na úvodní branku stále čekáme.

73
    Gabriel Lüchinger rozehrával nyní rohový kop. Míč se snesl k Zechovi, který prostor vymezený třemi tyčemi trefit nedokázal.