Eupen – Oostende 2:1 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 4:1 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Mouscron – Waregem 1:5 (kon.)
Royal Excel Mouscron
1:5 (1:2)
SV Zulte-Waregem
Sobota 10.09.2016, 20:30Belgická liga • 6. kolo

Společně jsme mohli sledovat, kterak se domácí defenziva v prach a popel obrátila. Hostující tým vyhrál zcela zaslouženě. (22:22:09)

90+1
    90. NAESSENS - 1:5

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    JENS NAESSENS dává pátou branku svého celku. Nyní si elegatně dokázal poradit s brankářem domácích.

88
    Právě probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu. Uvidíme, kolik sudí nastaví.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, na domácích je vidět, že by nejraději byli v šatně a pomalu cestovali do svých domovů.

83
    Hostující celek se už nikam nežene, v poklidném tempu dohrává zápas. Jeho cílem je odehrát duel bez zranění.

80
    Deset minut zbývá do konce základní hrací doby. Domácí fanoušci neustále povzbuzují své oblíbence, ale i oni vědí, že hosté tento zápas velmi pravděpodobně vyhrají.

78
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Hamaleinen, přichází Verboom.

77
    Zápas se dohrává v poklidném tempu. Oba celky vědí, kdo tento zápas vyhraje a kdo odejde jako poražený.

71
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Maite, přichází Vetokele.

70
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Diehiou, přichází Feruz.

70
    Dvacet minut zbývá do konce základní hrací doby. Aktivnější jsou hostující fotbalisté, kteří mají na kontě čtyři vstřelené branky a stále nemají dost.

68
    Žlutou kartu dostává Hubert (Royal Mouscron-Péruwelz).

68
    Optickou převahu mají domácí fotbalisté, ale nemohou se dostat do zakončení. Obránci hostujícího celku hrají velmi dobře.

62
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal Markovič, jeho střela však končí jen malý kousek od tyčky.

58
    Žlutou kartu dostává Graovac (Royal Mouscron-Péruwelz).
    58. Penalta

Jan Prošek

Branky: 25. Ferber – 7. Leye, 43. Vagner (vla.), 46. Cordaro, 55. Leye, 90. Naessens

Karty:   58. Graovac (MOP), 68. Hubert (MOP) – 29. Meite (WAR)

Neproměněná penalta: 58. Leye (MOP), brankář Vagner zneškodnil

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:1.
    Royal Excel Mouscron: Vagner – Mohamed, Graovac, Simič, Tirpan, Hubert, Markovič, Essikal – Hassan, Diedhiou, Ferber
    Náhradníci: Defourny – Feruz, Huyghebaert, Mulic, Peyre, Stajovič, Viola

SV Zulte-Waregem: Steppe – De Fauw, Derijck, Baudry, Hamalainen, Meite, Lareger, Lepoint – Cordaro, Leye, Kaya
    Náhradníci: Bostyn – Copman, Madu, Marrone, Naessens, Verboom, Vetokele