USA – Kanada | 4:2 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Švédsko – Finsko | 6:3 (kon.) |
Ufa – Minsk | 1:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jokerit | 3:1 (kon.) | | | Kazaň – Viťaz | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Nižněkamsk – Dynamo Moskva | 1:3 (kon.) | | | Soči – Vladivostok | 6:5 (kon.) | | | Spartak Moskva – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
N.Novgorod – Kunlun | 3:1 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 2:5 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 3:7 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 7:4 (kon.) |
Sparta – HC Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 0:0 (odl.) | | | Písek – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 0:1 (po pr.) | | | Letňany – HC Litvínov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Kladno – K. Vary | 3:2 (po s.n.) |
Třinec – Vítkovice | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 8:7 (po pr.) |
Třinec – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:6 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 6:1 (kon.) |
Sparta – Mountfield HK | 4:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 6:3 (kon.) |
Färjestad – Cracovia | 7:0 (kon.) | | | SaiPa – Eisbären | 6:3 (kon.) | | | Rauma – Ingolstadt | 1:3 (kon.) |
Kärpät – Krefeld | 5:3 (kon.) | | | JYP – Gap | 4:0 (kon.) | | | Rouen – Djurgården | 3:4 (po pr.) |
Poruba – Olomouc | 4:7 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | Třinec – Vítkovice | 0:4 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Pelhřimov | 5:9 (kon.) |
Černošice – Rakovník | 6:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – V.Popovice | 4:3 (kon.) |
Jesenice – Lev Benešov | 1:3 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 7:0 (kon.) |
Znojmo – Slavija Lublaň | 4:2 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Ak Bars Kazaň
3:2
(0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Lukáš Podleśny
Branky a nahrávky:
37. Obuchov (Svitov), 38. Glinkin (S. Zacharčuk, Varnakov), rozh. náj. Glinkin – 26. Makejev (Afinogenov), 42. M. Aaltonen (Kempe)
Rozhodčí: Alexandr Soin, Andrej Rogačjov – Alexandr Zacharenkov, Dmitrij Sivov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Vjačeslav Soloduchin (CEC)
1:0 Vladimir Tkačjov (KZN)
2. série:
1:0 Alexej Kopejkin (CEC)
2:0 Anton Glinkin (KZN)
Ak Bars Kazaň:
Garipov (S. Galimov) – Abrosimov, Tokranov, Sidorov, Ohtamaa, S. Zacharčuk, D. Musin, Čerepanov – Svitov, Golubev, Obuchov – Tkačjov, Čibisov, Lukojanov – Žukov, Azevedo, Sekáč – An. Popov, Glinkin, Varnakov – M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Jeřábek, Katičev, Golovkov, Berďukov, Gimajev, Voronkov, Davidov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kopejkin, Kempe, M. Aaltonen – Soloduchin, Cyganov, Rubcov – Kokšarov, Vyglazov, Al. Stěpanov – Drugov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Jeřábek, Katičev, Golovkov, Berďukov, Gimajev, Voronkov, Davidov – Afinogenov, Horák, Makejev – Kopejkin, Kempe, M. Aaltonen – Soloduchin, Cyganov, Rubcov – Kokšarov, Vyglazov, Al. Stěpanov – Drugov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Alexandr Soin, Andrej Rogačjov – Alexandr Zacharenkov, Dmitrij Sivov
Diváci:
Ak Bars Kazaň
Jiří Sekáč 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:25
HC Viťaz
Jakub Jeřábek 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:13
Roman Horák 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:36
Autorem vítězné branky je ANTON GLINKIN.