L. Mikuláš – Poprad 0:0 (kon.) | R. Sobota – Haniska 1:1 (kon.) | Lipany – Spiš. N. Ves 0:1 (kon.)
Skalica – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Svätý Jur – B. Bystrica 0:2 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
1:1 (0:0)
FK Haniska
sk Sobota 10.09.2016, 16:00 • FUTBALOVÝ ŠTADIÓN RIMAVSKÁ SOBOTA • MONACObet liga

V druhom polčase napokon padli dva góly, v 84. minúte išli do vedenia domáci po góle Vargica, v 90. minúte však hostia vyrovnali zásluhou Santosa a tak sa zápas končí remízou 1:1! (18:29:08)

90

90
    Žltú kartu dostáva Vargic (MŠK Rimavská Sobota).

90
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kuridze, prichádza Gnyp.

90
    Haniska dala gól!
    V 90. minúte zápasu sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Postaral sa o to ROMULO SILVA SANTOS!

89
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Trabalík, prichádza Gazda.

84
    Rimavská Sobota dala gól!

V 84. minúte strieľajú domáci prvý gól tohto zápasu, postaral sa oň MATEJ VARGIC a tak je predbežný stav stretnutia 1:0!

80
    Dnešné stretnutie sleduje 262 divákov.

75
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Spasojević (MŠK Rimavská Sobota).

75
    Červenú kartu dostáva Maník (FK Haniska).

72
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Janco, prichádza Pušpoky.

69
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Cuprišin, prichádza Ondira.

66
    Žltú kartu dostáva Spasojević (MŠK Rimavská Sobota).

48
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Hrubovčák.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme gól nevideli a tak je ešte v druhom polčase všetko otvorené.