Nantes – Méty 0:3 (kon.) | Rennes – Caen 2:0 (kon.) | Nice – Marseille 3:2 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (0:0)
SM Caen
Neděle 11.09.2016, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:00:13)
    Domácí Bensebaini dnes podal velmi dobrý výkon a na hřišti byl rozhodně vidět

Utkání končí vítězstvím Rennes, které díky dvěma gólům ve druhé půli vítězí 2:0. Druhý poločas nabídl parádní fotbal, oba týmy do něho nastoupily ve zcela jiném herním rozpoložení, než ve kterém dohrály ten první. Hned v úvodu se navíc gólově prosadili domácí a poté se hrál opravdu výborný fotbal. Caen rozhodně nebylo horší, dokonce si i vytvořilo víc gólových šancí, ale dnes fantastického Costila se hostům překonat nepodařilo. V samém závěru pak znovu Costil domácí zachránil a navíc z protiútoku rozhodlo Rennes o vítězství zásluhou gólu Prciće.

90+3
    90+3. Sanjin PRCIĆ - 2:0

90+3
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Hosté mohli srovnat, ale Da Silva nepřekonal Costila, domácí šli do brejku, který, po přihrávce Ntepa z levé strany, zakončil gólem SANJIN PRCIĆ.
    90+3. Da Silva ztroskotal na skvělém Costilovi

90+3
    Bazile poslal míč z levé strany na zadní tyč, kde hlavičkuje Da Silva, Costil fantastickým zákrokem vyráží na roh!

90+2
    A ještě další roh, pro Caen, hosté rozehrají z levé strany.

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit ještě tři minuty, uvidíme, co ještě hosté předvedou a zda se dostanou alespoň do nějaké té šance.

90
    Míč směřuje před branku Rennes, kde si ho bezpečně stahuje Costil, který dnes drží střelce soupeře v dokonalém šachu.

89
    Hosté budou moci zahrozit z rohového kopu, který bude rozehrávat Feret z levé strany.

87
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Yoann Gourcuff, přichází Sanjin Prcić.

86
    Costil má míč ve své moci a vykopává od své branky, Ludovic Baal poté centruje z levé strany, ale míč má Vercoutre.

84
    Žlutou kartu dostává Romain Genevois (SM Caen).

80
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Paul-Georges Ntep.

78
    Pas na Féreta, to vypadá nadějně pro Caen, ale je tam Bensebaini, který parádně míč jednou nohou zpracoval a odehrál pryč.

77
    Domácí hned po chvíli ztrácejí míč a již znovu pouze brání u půlící čáry.

76
    Nepřesný pas Seubeho, míč dopadá před Costila, který má dostatek času a prostoru na to, míč chytnout. Hosté se totiž rychle vracejí na svou polovinu.