Gent – Lokeren 3:0 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 3:2 (kon.) | Standard – Genk 2:0 (kon.)
RSC Anderlecht
3:2 (0:1)
Sporting Charleroi
Neděle 11.09.2016, 18:00Belgická liga • 6. kolo

To byl fotbal! Zejména druhý poločas byla velmi povedená podívaná. Anderlecht zaslouženě zvítězil 3:2, ale nadřel se, nadřel. Holt Charleroi není Slavia Praha. Hosté dokonce vedli v poločase a nezabalili to ani po klinické smrti v desetiminutovce mezi 57. a 68. minutou či po vyloučení Tainmonta a i v deseti v 92 minutě dokázal snížit na konečných 3:2. Druhý poločas byl reklamou na fotbal. (19:57:00)

90+4

90+3
    Acheampong dostává žlutou kartu.
    90+2. BABY - 3:2

90+2
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Na rohový kop si nejvýše vyskočil střídající AMARA BABY a jeho hlavičku nedokázal Roef zachytit před brankovou čárou – 3:2!

90+1
    Hosté vybojovali roh.

90
    Přímý kop hostí.

88
    Chipciu pálí těsně mimo hostující branky!

87
    Ninis rozehrává balón svým spoluhráčům.

85
    Aktivního Nicolae Stancia nahradí zkušený bek Olivier Deschacht.

83
    Dvojice bránících hráčů na hranici pokutového území, zabránila průniku domácím hráčům do této chráněné zóny.

81
    Ostrý vzájemný souboj ve skluzu mezi Polletem a Spajičem.

79
    Pro změnu odchází střelec třetí branky domácích Youri Tielemans a vystřídá ho Bruno.

75
    Clement Tainmont předvedl neskutečný zkrat a zezadu nesmyslně bez možnosti získat míč sestřelil Stanciua – zasloužená červená karta a ještě to dost ztížil svým spoluhráčům v nelehké situaci.

73
    Baby nahradí Diandyho.

73
    Christ vymění Falla.

71
    Střelce první branky domácích Lukasze Teodorczyka vystřídá Harbaoui.
    68. TIELEMANS - 3:1

68
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    YOURI TIELEMANS z voleje po přihrávce Chiciua a Stanciua, zvyšuje na 3:1 ademolice Charleroi tak pokračuje!