Plzeň – Třinec 1:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 0:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 3:6 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Neděle 11.09.2016, 17:00 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 2. kolo

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek víkendu a já se na Vás budu těšit opět někdy na počtenou. (19:32:52)

Vítkovice dnešní zápas nedokázaly dotáhnout do prodloužení, protože zlepšující se výkon Pirátů a jejich otočení nepříznivého stavu dnes bylo nad jejich síly. Hosté si po zásluze odvážejí plnohodnotné tři body.

Nejlepší hráči utkání:
    HC Vítkovice Ridera – DAVID KVĚTOŇ
    Piráti Chomutov – PETR KOBLASA

59:59
    Dnešní utkání sleduje 3 377 diváků.

59:59
    Olesz se ještě stihl pustit do křížku s Vondrkou, oba byli ohodnoceni trestem na 2+2 minuty za hrubost.

59:59
    Ofsajd pro domácí tým.

59:47
    Bruslařský souboj mezi Slobodou a Vondrkou za vyhozeným pukem vyhrál domácí bek, Piráti tedy ještě musejí bojovat.

59:38
    Vítkovice se tlačí do branky, ale hosté si tuto výhru nechtějí nechat vyklouznout mezi prsty.

59:10
    Bartošák je na střídačce.

59:06
    Hra ve středním pásmu, puk kontrolují domácí.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Piráti mohli zvýšit, ale Bartošák scvakl betony včas.

58:39
    Prudká střela jednoho z domácích končí na zadním mantinelu.

58:18
    Bartošák vyčkává a sleduje situaci, zda může opustit svou klec.

58:05
    Kolouch bojuje u mantinelu v pásmu o puk.

57:58
    Ofsajd pro hráče v bílém.

57:34
    Bartošák posílá kotouč zpět do hry.

57:15
    Vítkovičtí usazeni v pásmu, rádi by přidali další branku.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 6. Olesz, 14. Květoň (Urbanec) – 34. Valach (Koblasa, Flemming), 46. Koblasa, 57. Huml (Vondrka, Skinner)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – L. Kovář, Baranka, Klok, Sloboda, Urbanec, Výtisk, D. Krenželok – P. Zdráhal, O. Roman, Květoň – Vandas, Kolouch, Kurovský – Olesz (C), Illéš, Szturc – Tomi, Balán, E. Němec – Kafka.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Tomáš Král) – Rutta, Kudělka, Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Mrázek – Račuk, Huml, Vondrka (C) – Skokan, V. Růžička, Tomica – Koblasa, Kämpf, Sklenář – Poletín, Šťovíček.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Bláha, Špůr

Diváci: 3 377